Zavrieť

Porady

Planie zálohy plynárňam pred uzavretím zmluvy?

Dobrý deň, pred 2 týždňami som podávala žiadosť v SPP o pripojenie k plynu, povedali mi, že mi pošlú zmluvu do 30 dní a včera mi poštou prišlo, že mám platiť zálohu 160€ a žiadnu zmluvu ešte nemám, to čo je za blbosť, stretol sa s tým niekto??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    command je offline (nepripojený) command

    command
    Bol som na tom podobne dokonca ja mam pripojku priamo na dvore ktoru vybudoval otec a povedali mi ze si ju mam dat nanovu vytrasovat geodetom a spravit nakres za 350€. V spp robia iba samy dementi. A dokonca mi 2 mesiace po vydani stavebneho povolenia poslali ze im mam poslat kompletnu dokumentaciu kvoli stavebnemu povoleniu.
    aktak52 ale akože veď to nedáva logiku, že im máme niečo platiť a ešte nemusíme súhlasiť ani so zmluvou, ktorá nám má prísť zač. marca. ja už rátam s tým, že tam pôjdu neskutočné peniaze za nič, ale toto ma teda prekvapilo poriadne
    command Hej hej a dokonca ak do 2 vo vynimocnych pripadoch 3 rokov nezacnes odoberat plyn tak zrusia pripojku a prisla si o ten poplatok, ich netrapi ze napr. nemas peniaze . Po spravnosti by to malo byt tak ze plynari sa vyjadria ze suhlasia s napojením domu do súsatvy a je na tebe kedy to spravís a vtedy by si mala platit poplatok a vsetko

    Planie zálohy plynárňam pred uzavretím zmluvy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.