Zavrieť

Porady

Dobry internista, kardiolog - Zn: Hlada sa.

Zdravim vsetkych poradakov. Pred par mesiacmi som sem prisla po radu ohladne mojej maminy, ktorej zacal vazne kolisat tlak. Jeden den 80/45, o dva tri dni neskor, kedze sme potom museli niektore lieky vynechat kludne aj 180/70. Nie a nie sa to ustalit a nasledky sa dostavili.... Minuly tyzden sme ju rano nasli podla vsetkeho v epileptickom zachvate, ktory bol dosledkom zrejme jemneho krvacia do medzimozgoveho priestoru, dutin, neviem to presne specifikovat. Rano jej pohotovost namerala 200/90 ... Skoncila na Jiske, kde je doteraz, nastatie to nemalo ziadne vaznejsie dosledky, komunikuje a podla vsetkeho to nebude mat ziadne nasledky. Ale kedze sa chcem vyhnut podobnemu traumatickemu zazitku, chcem zmenit jej lekara, ku ktoremu chodi uz sice roky, ale v poseldnom case akoby na nu nemal cas... Par krat som s nim o tom hovorila a nechcel nic menit na jej medikacii, moje obavy ignoroval a takto to dopadlo. Preto sa chcem poprosit niekoho, kto by poznal skutocne kvalitneho a zodpovednejsieho lekara, ktory by mal iny pristup. Dakujem velmi pekne. Jedna sa o Bratislavu a okolie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Dobry internista, kardiolog - Zn: Hlada sa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.