Zavrieť

Porady

môže byť susedové vonkajšie schodisko orientované do môjho pozemku?? vidí mi do všetkých izieb..

na susediacom pozemku prestavujú, keď bolo konanie o stavebnom povolení tak som bol odcestovaný a nevedel som zasiahnúť a preštudovať si veci a dať námietky.. teraz tam vyrástlo kovové schodisko (vchod do nadstavených bytov). Spodok schodiska je 1m od hranice ide do výšky 1.poschodia vrch schodov je dalej asi 6-7m ale keď pôjdu ludia dolu vidia mi do celého dvora a všetkých izieb.. vedel by mi niekto poradiť ako s nimi naložiť, aby ich prerobili alebo zabezpečili alebo sú v práve a nijako s tým nepohnem???
Naposledy upravil papove : 17.02.15 at 13:49
6 komentárov     zbaliť
arizona to mas otocnene vsetky izby oknom ku susedom? Ak tu prestavbu robili cez stav.povolenie,tak potrebovali tvoj podpis a suhlas. Boli za tebou s navrhom?
jezo421 Furt dokola sa tu spominaju podpisy, co je pekna blbost. Susedia dostanu zo stavebneho uradu oznamenie o zacati stavebneho konania a tym to konci. Je na nich, ci vyuziju lehotu na namietky.
arizona Neviem,ako to chodi u vas. Nasi susedia idu teraz prerabat strechu a museli nas,aj susedov z druhej strany navstivit s projektom a ziadostou o suhlas. Nasledne nam postou,doporucene do vlastnych ruk prislo vyrozumenie o zacati stav.konania. Stavebnikom sa trochu predlzil cas,nemohli sa pohnut dalej,lebo susedia z opacnej strany boli odcestovani,museli na nich cakat. Lebo bez ich podpisu im to stav.urad nechcel prijat.
bjuty smis nemuseli...to bola ich dobrá vôla....
papove práveže dopis prišiel, ale na adresu rodičov, lebo tam bol vtedy trvalý pobyt lenže ho našli až po skončení toho terminu kedy bolo sedenie a ja som bol v zahraničí takže som nič nevedel....
mahony1 Presne tak - ked si daju papiere podpisat susedmi, nemusia cakat na oficialne poslanie listu s vyzvou od mest. uradu ani cakat na vyprsanie lehoty, do ktorej sa maju susedia vyjadrit. Setri to ich cas.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    môže byť susedové vonkajšie schodisko orientované do môjho pozemku?? vidí mi do všetkých izieb..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.