Zavrieť

Porady

Ako nakaliborvat Volant ??

Ako kalibrovať volant ak som stratil Inštalačku ?? A este stiahol som si Nascar 2014 a neide mi nič okrem spiatočky...Prosim o radu

P.S. Volant je Sweex GA300
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A máš už nainštalované ovládače?
    Ak máš - tak sa inštalujú spolu s nimi i obslužné programy.
    Okrem toho - dá sa to kalibrovať i v Správcovi zariadení - nájdi si v herných zariadeniach svoj volan - Vlastnosti a mala by tam byť i kalibrácia.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    P4tr3ss Mam novy PC tak som si chcel zahrat nieco na volaante a UsB koncovku som dal do PC a uz mi to šlo...ale nahle ako som zapol Nascar 2014 tak nwm si poriadne nastavit hru stale iba mam spiatočku som si myslel ze ci nieje zle nakalibrovany volant
    misoft Zle si to robil! Ak máš volant - k tomu si istotne dostal i CD s ovládačmi a software pre volant. Najskôr sa INŠTALUJE ovládač až potom sa pripája.
    Keďže si hneď pripojil - Windows našiel zariadenie a priradil mu ovládač, ktorý mal v sebe - prednastavený - základný. A ten nemá všetky funkcie volantu. Takže si v Správcovi zariadení nájdi ten volant a odober ho. Potom nainštaluj ovládače a až potom pripoj. Windows už bude podľa identifikácie zariadenia (pretože odosiela svoje ID) vedieť priradiť správny ovládač - ten, ktorý si nainštaloval.
    P4tr3ss ald je mozne ze ja si neviem nastavit Nascar 2014 lebo uz som dlho nenastoval volant na zavodnej hre a trocha mam to pomilene
    P4tr3ss Ale ja som stratil CD
    P4tr3ss Cize asi nic stoho ? Ci ??
    P4tr3ss Dakujem uz mi ide vsetko super Cd som nemal ale stiahol som si driver a uz ide vsetko super pekne som ho nakalibroval a som zasa spokojny ...
      zbaliť

    Ako nakaliborvat Volant ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.