Zavrieť

Porady

Pomohla Vám technická podpora pri chybe 4001 ?

Podávala som dodatočný KV za 10/2014 v januári 2015, ten bol v poriadku. Vo februári sa našla ešte jedna faktúra, ktorá tam nebola, tak sme opať podali dodatočné KV, detto to isté, len s doplnenou faktúrou-nový záznam. Volala mi pani z DU, že tam je 6 chýb so znakom 4001 v B2 !!! Už som to kontrolovala 30 krát, chyba tam nie je, žiadna medzera,pomlčka, lomítko, nič, ba dokonca som ten posledný DKV duplikovala ako identický z finančnej správy, len som ho doplnila o tú novú faktúru do A1, tých 6 údajov v B2 som sa ani nedotkla... Bolo mi doporučené sa obrátiť na technickú podporu cez etiket, čo som aj urobila, akurát že im to trva už 3 dni, a ja mám na opravu len 5... Stalo sa vám niečo podobné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    "V dodatočnom kontrolnom výkaze uvádza len opravené a doplnené údaje podľa postupu uvedeného v Poučení na vyplnenie kontrolného výkazu k DPH."

    Prečo si ho duplikovala? Veď ďalší dodatočný znova dávaš ako predchádzajúci - len to, čo sa mení (oproti riadnemu upravenému o dodatočný).
    Čiže ak ti teraz chýbala len jedna FA, tak tento druhý dodatocný obsahuje len tú jednu doplnenú FA.
    Honeybunny81 Do prcic.... Dakujem!
    Honeybunny81 Ja som si totiz myslela ze ten prvy ma tiez chybu 4001 a houby tam nebola, a preto som robila kopiu ze som si myslela ze je automaticky nespracovatelny z dovodu chyby 4001... Ja som totalne mimo a to este neni marec... V kazdom pripade este raz dakujem za navedenie na spravnu kolaj.

    Pomohla Vám technická podpora pri chybe 4001 ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.