Zavrieť

Porady

Zastupovanie počas MD, RD za dve zamestnankyne na jednej pozícii

Je možné platne dohodnúť pracovný pomer na dobu určitú počas zastupovania MD a RD za dve zamestnankyne, ktoré pracujú na jednej pracovnej pozícii? Zamestnakyňa odišla na MD, namiesto nej sa prijala nová s PZ na dobu neurčitú, ktorá tiež ochdádza na MD a pôvodná sa zatiaľ nevracia naspäť. Na zastupovanie bude prijatá tretia, ale iba do návratu niektorej z prvých dvoch späť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tretia bude zastupovat druhu.
    Teda jej zluva na zastupovanie bude zastupvanie druhej pracovnicky.
    Navratom druhej, konci PP tretej, navratom prvej konci PP druhej a aj tretej.
    Nepletko Zabudol som napísať, že tá druhá nemá PZ na zastupovanie, ale na konkrétnu pracovnú pozíciu..toto teraz neriešim, riešim tú tretiu :-(
    ivka70 Tak to je smola, to sa musite rozhodnut, ktoru z pracovnicok ma zastupovat .... ak je predpoklad, ze ta prva pride z RD skor, tak tu prvu. Ale obe neporiesite jednou zmluvou na zastupovanie - to nejde, ked druha nezastupuje prvu.
    Smola bude, ak druha pride po pol roku z MD a prva pojde na dalsie matersku a rodicovsku na dalsie 3 roky.
    Nepletko Zabudol som napísať, že tá druhá nemá PZ na zastupovanie, ale na konkrétnu pracovnú pozíciu... takze je to mozne iba na zastupovanie tej druhej ako radi ivka70?
    Tweety Tá druhá mala byť na určito, zastupovanie prvej. Kedže to tak nebolo, tak tá tretia teraz zastúpi buď prvú alebo druhú. To musíte rozhodnúť vy.

    Zastupovanie počas MD, RD za dve zamestnankyne na jednej pozícii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.