Zavrieť

Porady

DP PO 2014 tabuľka K

Potrebovala by som pomôcť. vyplňam DP a r.830 znie Kladný rozdiel medzi daňovou licenciou a daňovou povinnosťou určený na zápočet v nasledujúcich zdaňovacích obdobiach (r. 810 - r. 800). uviedla som tam teda sumu. Následne som išla v zmysle poučenia do tabuľky K - Evidencia a zápočet daňovej licencie podľa § 46b zákona Tabuľku vypĺňa daňovník, ktorý v priznaní za zdaňovacie obdobie (príslušné alebo predchádzajúce) vykáže, resp. vykázal na riadku 830 alebo riadku 5 tabuľky J kladný rozdiel medzi daňovou licenciou a daňou určený na zápočet v nasledujúcich zdaňovacích obdobiach.Priebeh zápočtu tohto kladného rozdielu v nasledujúcich zdaňovacích obdobiach uvádza daňovník v
stĺpcoch 3 až 5 tabuľky. Ale pri vyplnení tej tabuľky mi vyskakuje hláška validačnej chyby r.1s.2 tab.K': má byť rovný r.5 tab.J 0
Neviete prečo? či tabuľka K má pre rok 2014 ostať prázdna? prosím poraďte ďakujem
Naposledy upravil Chrusťa : 24.02.15 at 06:29 Dôvod: skúsim ešte raz postúpiť svoju otázku, či vy ste ešte nevyplňali DP?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Chrusťa dík Andyke už som si to našla, pravdepodobne na finančnej správe bola chyba u nich, keď som si to dala skontrolovať už o deň neskôr, už chyba nevyskakovala.

    DP PO 2014 tabuľka K

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.