Zavrieť

Porady

Narok na vratenie dani a odvodov z nevyplatenej mzdy?

Chcela by som sa popytat na takuto vec : Ako zamestnankyna v TPP som dostala vypoved´po navrate z RD, firma je v konkurze. Za mesiace plynutia vypovednej lehoty som mala prijem, ktory mi bol zdaneny a odvedene odvody z celeho prijmu za mesiace 12/14 a 01/15. Nakolko firma je v konkurze, budem si uplatnovat v Socialnej p. plnenie z garancneho fondu, avsak to je obmedzene do max vysky. Ten rozdiel mi uz nikto neuhradi. Ale moja otazka znie, da sa nejakym sposobom ziskat spat cast strhnutych odvodov a dane z mojho nevyplateneho prijmu? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    potvrdenie sa vydáva na vyplatenú mzdu, t.j. nemala by si dostať žiadne potvrdenie, ak nebola žiadna mzda vyplatená
    tajomna21 ake potvrdenie? ja mam napr. mzdu 1000 € ale vyplatene mi bude 500, ale odvody + dane mi stiahli z celej mzdy predsa ...
    tajomna21 ake potvrdenie? ja mam mzdu napr, 1000 €, ale vyplatene mi bude 500 € ... odvody + dane mi vsak boli ztiahnutej z celej sumy

    Narok na vratenie dani a odvodov z nevyplatenej mzdy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.