Zavrieť

Porady

TRAMAL.

Mal som niekoľko rokov problémy s užívaním TRAMALU. V posledných 2-3 rokov mi fľaštička kvapiek / 96ml / vydržala tak max.4-5 dní. Postupne som nedokázal prestať a skúsil som ho vysadiť naraz. Teraz ho neberiem už 23 -tí deň. Psychicky a fyzicky sa cítim tak na 95%. Čo myslíte už som nad ním vyhral ? Čoho sa ďalej vyvarovať ? Ďakujem za Vaše názory. S pozdravom Vlado.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Vlado, drz sa! Vies kolko z nas ti zavidi tych 95 % ?

    Nepotesim ta, clovek dlhodobo na niecom zavisly,ked si nebude davat pozor, moze do toho sklznut opat. Preto vsetko zalezi iba od teba a od tvojej pevnej vole.
    Urobil si velky pokrok, tak vydrz.

    Ako sme ti uz pisali v predoslej teme, snaz sa na to nemysliet a najdi si nieco ine, co ti bude sposobovat radosti aj starosti,cim sa budes /aj v mysli/ zaoberat.
    Z mesiaca na mesiac to bude lepsie. Na jar si nezabudni dat tu ocistnu kuru,najlepsie z cerstvych byliniek,aby sa ti organy co najviac precistili. Drzime palce :-)

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    vlado 33, Kvaka, Ing. Ľubomír Janoška, lujza.j, pmajap, korela, Anika61, evuš, IleMaurice
    9
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    IleMaurice Ďakujem všetkým za Vašu podporu.
    evuš K príspevku od Arizony niet, čo dodať...držím päste, drž sa, a ak bude kríza príď sem za nami... :-)
    Anika61 Budes si musiet davat pozor,aby si sa opat do toho nedostal....drz sa:-)
    korela Blahoželám ti. A svoju budúcnosť si vytváraš iba sám. Pamätaj na to. Si silný, zdravý a úspešný muž.
      zbaliť

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    aby si to nepodcenil a nedal si ani trošku v ramci hesla "mam to pod kontrolou", to zvykne byť častá príčina recidívy a mohol by si sa ocitnúť presne tam, kde si prestal, nie kde si začal. (ako ten bača, čo sa teleportoval)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.