Zavrieť

Porady

Prevadzka internetovej stranky - musim viest uctovnictvo, je to podnikanie?

Dobrý deň. Mám na Vás jednu otázku. Som normálne zamestnaný a zamestnávateľ za mňa platí všetky odvody. Moje hobby sú mince a starozitnosti a rad by som si zalozil internetovu stranku kde budem ludom ponukat vykup starozitnosti. Nechcem to na obchod skor ako moznost najs pekne veci a nemusiet hladat v starozitnictvach. Zaujima ma ci mozem prevadzkovat internetovu stranku, ponukat na nej mozny odkup niecoho co ma zaujme.
Naposledy upravil stredo : 04.03.15 at 13:14 Dôvod: zlý názov
7 komentárov     zbaliť
veronikasad aký ročný príjem=tržby z tejto činnosti predpokladáš ?
stredo ja som skôr zberateľ, nevediem si žiadne účtovnictvo. Niekedy niečo ponúknem na predaj, ale neplánujem to mať ako podnikanie. Na túto otázku neviem odpovedať.
veronikasad Ale v názve témy sa pýtaš na odvody. Aby som ti vedela odpovedať, musíš uviesť tento podstatný údaj.
stredo tu ide prave o to ze ja neviem a neplanujem viest ziadne uctovnictvo ani podobne zalezitosti. Tu stranku si predstavujem ako inzerat ze vykupujem napriklad toto a toto a ked mi niekto nieco ponukne tak si to pripadne kupim. Nerad by som robil nieco nezakonne a zaujima ma ci to vobec mozem takto spustit
veronikasad Oprav si názov témy.
stredo opravené, snáď to bude teraz zrozumitelnejsie
veronikasad ano, teraz je to zruzimetelné. Lebo na otázku okolo odvodov sa bez výšky príjmu odpovedať nedá.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Ak budeš iba kupovať,tak na to nepotrebuješ živnosť,veď budeš mať iba výdavky,nebudeš mať príjmy.

    Prevadzka internetovej stranky - musim viest uctovnictvo, je to podnikanie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.