Zavrieť

Porady

Spava macka neje

mohli by ste mi poradit, co moze byt mojej macke. Uz 2 dni iba spi ani nepije a ani neje, uz neviem co mam robit
Naposledy upravil Mario Choma Bfd : 04.03.15 at 21:08
ivka70 Aka je stara?
A co vsetko si uz robil?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mario Choma Bfd Prve 2 dni sme ju mali v bite a mozno as tak pred hodinov som ju dal von nech sa traska nadicha cerstveho vzduchu ale na dvore si nasla hrubu a teplu perinu a tam spi . ak ju chcem vziat na ruki tak s mna vrci preco
    Terezia13 treba si všímať, či nebude zvracať, pozrite, akú farbu majú očné viečka alebo jasná, ak nie sú ružové, môže ísť o otravu - mohla zožrať otrávenú myš...koľko má rokov? ak býva vonku, bude to v tejto dobe "únava" z náročnej noci, mačky to teraz začínajú mať ťažké
    Mario Choma Bfd Teras moze mat asi tak 7 mesiacov ale stale som ju pustal do domu na noc a cez den stale bola von takze neviem co sa jej mohlo stat.
    Terezia13 no tak to sa hlási prvá hormonálna jarná láska a ona nevie, čo zo sebou, nám sa to stalo s fenou, hocikde ľahla a ostala ležať, nemala chuť sa hýbať, nepomáhalo maznanie, volanie, dobroty nič
    terezyk Terka treba skúšať fšeličo :
    Možno by ju pes rozveselil
    Terezia13 to bola tiež fena a nevedela čo sa s ňou deje, len po niečom túžila
      zbaliť

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    V prvom rade choď k vererinárovi, nech jej dá aspoň infúziu, aby ti nezdochla na dehydratáciu. Ostatné uvidíš potom.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    Jednoznačne návšteva veterinára - ak jej nič nebude, tak Ti povie, že má "jarné povinnosti" :-)
    Naposledy upravil evuš : 05.03.15 at 07:17

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    podľa všetkého sa z nej stala breathariánka. Ale skôr si nechaj poradiť od Joža Ráža, že za tým bude zanedbaný sex. Prichádza jar, chápeš?

    EvaB je offline (nepripojený) EvaB

    EvaB
    Mali sme to isté, nechcel ani jesť ani piť. Dcéra si všimla, že vyvrátil nejakých červíkov. U veterinára dostal odčervovacie tabletky, mal aj zapálené uši, dostával antibiotiká. Treba ísť k veterinárovi.
    U nás je to naopak, cez deň chrápe doma, keď sa zotmie odhádza a prichádza až ráno.

    klararad. je offline (nepripojený) klararad.

    V prvom rade mamička dvoch detí, manželka jedného muža a žená s minimom voľného času ...viac klararad.
    Aká stará je vaša mačka? Určite by som odporúčila veterinára, po konzultácii s ním už aspoň nebudete mať žiadne zbytočné pochybnosti čo sa deje

    terezyk je offline (nepripojený) terezyk

    Vylúčený člen terezyk
    keď je spavá, tak má asi spať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.