Zavrieť

Porady

spracovanie projektovej dokumentácie pre grantové schémy EU

Srdečne zdravím poraďáci,
nechcem otvárať novú tému, ale vôbec som nevedela, kde by som to mohla osadiť.
Chcem Vás poprosiť o info týkajúcu sa spracovania dokumentácie /projektu/ na grantovú schému EU. Hľadám zodpovednú fy,resp. organizáciu, ktorá sa touto problematikou zaoberá a vie pomôcť aj jednoduchému malému podnikateľovi. Ak viete pomôžte a poraďte. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erybka je offline (nepripojený) erybka

    erybka
    Fondy už teraz nemajú peniaze, je to hodne vyčerpané. Pripravujú sa na nové obdobie. A to zatiaľ pre podnikateľov nevyzerá dobre. Ešte nie je schválený Národný strategický referenčný rámec, takže ešte sa moc nevie, aké výzvy budú. Dúfajme, že aspoň ESF ostane. A aký máš zámer, na čo potrebuješ grant?

    Barbara43 je offline (nepripojený) Barbara43

    Barbara43
    Sociálna oblasť - ... to je ťažká parketa. Potrebujem prostriedky na kúpu, resp. rekonštrukciu penziónu pre postihnutých dospelých, v ktorom už fungujeme. Ja nestrácam nádej, hoci mám info - že je už koniec pre podnikateľov. Dúfam, som večný optimista, že do tejto oblasti sa musí trošku zainvestovať, lebo to zostane ako v Afganistane. Vďaka.

    spracovanie projektovej dokumentácie pre grantové schémy EU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.