Zavrieť

Porady

sbs v tescu

v tescu som skúšala lesk na pery ktorý bol otvorený a ja som si ho dala na ruku utrela a odišla ale sbs prišiel za mnou že maju na kamere ako používam kozmetiku a mam mu ukázaťčo som tam robila a použila a potom mi povedal že si musim jeden z nich kupiť. je to tak v poriadku alebo som nemusela kupiť ten lesk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Spýtam sa ťa, či by si kúpila rožok, z ktorého si niekto uhryzol. Viem, nie je to adekvátne prirovnanie, ale použitý tovar nikto nekúpi za plnú cenu. Ak lesk na pery nebol označený ako vzorka, alebo skúšobný, tak ho nemáš čo používať, aj keby bol otvorený.
    Dominika153 nebol to tester ale bol otvoreny a bolo to nanom vidno ze ho uz niekto skusal
    misoft Pokiaľ nebol určený ako vzorka - ty nemáš žiadne právo tovar, ktorý ešte nie je tvoj, skúšať. SBS si len plnila svoju povinnosť - bola si zaznamenaná, ako manipuluješ s tovarom bez zaplatenia a skúšaš ho - teda de facto - si ho "poškodila".

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Minimálne si sa dopustila :

    1. Trestného činu neoprávneného obohatenia podľa § 226

    2. Trestného činu poškodzovania cudzej veci § 245


    ===========================================

    Pokiaľ šlo o vzorku, niet o čom.
    Ak nie, tak mal pravdu..
    lujza.j skôr....

    § 50
    Priestupky proti majetku
    (1) Priestupku sa dopustí ten, kto úmyselne spôsobí škodu na cudzom majetku krádežou, spreneverou, podvodom alebo zničením alebo poškodením veci z takého majetku, alebo sa o takéto konanie pokúsi.
    (2) Za priestupok podľa odseku 1 možno uložiť pokutu do 331 eur.

    ak jej preukážu úmysel...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.