Zavrieť

Porady

Čas od času v kase nesedia peniaze

Dobrý deň
s kolegom pracujeme v prevádzke ktorá funguje aj ako internetový obchod, systém je riešený cez PC - Internet - tlačiareň bločkou - klasická nádoba na peňiaze a stáva sa čas od času 3-4 krát týždenne že nesdia peniaze v kase s priebežnou uzávierkou o 1-2€ no vydávam všetko tak ako mám.
Raz mi to nedalo a rátal som tovar ktorý som predal tak tam to vychádza tiež rovnako ako je v kase, len priebežná uzávierka ukazuje hodnoty o niečo viššie...

Šefovi som to ešte neoznamoval, no mám dojem (TEORIU) že to čas od času robí práve on lebo cez internet vie meniť hodnoty vkladu a teda aj hodnoty tržby .... ak to robý vo všetkych prevádzkach (je ich cez 20) tak si príde na celkom slušné peniaze......

Otázkou je: (EDIT či je to možné meniť tržbu, ako by sme to mohli legitýmne prekázať a usvečiť ho stoho, čo by nám na to povedala SOI-ka
Naposledy upravil JaroMilar : 08.03.15 at 09:06
kopretinka soika sa zaoberá ochranou spotrebiteľa,oni nebudú riešiť nezrovnalosti v kase.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    a to si tu naozaj pod svojim menom,alebo iba pod nickom? Ja len...ze ked sef nahodou najde temu...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Peniaze v kase nikdy nesedia!
    Ony tam buď ležia, alebo sa kotúľajú......

    Čas od času v kase nesedia peniaze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.