Zavrieť

Porady

Predvolanie | verejné zasadnutie ?

Ahojte.

Pred dvomi rokmi mi zadržali VP s odkladom na 3. roky a podmienkou na rok. Nikomu to neprajem, a osobne to ľutujem, ale stalo sa. Nedávno som zasielal žiadosť o skrátenie trestu na vrátenie vodičského preukazu (pričom mi už pred tým prišiel list zo súdu, že som sa osvedčil), ale neodpísali. Dnes mi prišiel papier zo súdu: Predvolanie na verejné zasadnutie, pričom tu nie je napísané v akej veci. Je to na tom súde kde mi uložili trest. Týka sa to mojej žiadosti o vrátenie vodičského preukazu, alebo tu je ešte nejaký proces o ktorom som nevedel, kedže 3.roky mi stále trvá zákaz, podmienka mi skončila atď. Ďakujem za rady.
Trošku ma to znepokojilo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bednarova J je offline (nepripojený) Bednarova J

    Bednarova J
    Na predvolaní je napísaná spisová značka - informujte sa na súde o aké konanie ide. Prípadne si skontrolujte na: http://www.justice.gov.sk/Stranky/Po...estZoznam.aspx

    Predvolanie | verejné zasadnutie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.