Zavrieť

Porady

Tabuľka D v DPPO 2014 (evidencia a odpočet straty)

neviete mi poradiť či musím vyplniť tabuľku D v DPPO za 2014 (evidencia a odpočet straty) ak sme aj za rok 2014 dosiahli stratu (rovnako ako všetky predch.roky) a nemam čo odpočítať? či to treba vyplniť len kvôli evidencii?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    v poučení sa píše: Tabuľka D - Evidencia a odpočet straty podľa § 30 a § 52za ods. 4 zákona (k r. 410 II. časti).. budeš vypĺňať tento riadok 410 v DP? ak nie, tabuľku nevypĺňaš..

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Ako si to nakoniec urobila ?
    Tiež neviem, či kvôli evidencii mám vyplňovať tab. D.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik Etiketa porady

    Zadávanie otázok

    Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát.
    Janinkaaa Ach, bože Avalik. Si, ako policajt.
    Načo mám zadávať novú otázku, keď som sa pýtala k téme ?
    avalik A ty nechápeš rozdiel v slovách "odpoveď", "otázka" "komentár"? Ty si nevážiš čas a ochotu poraďákov? Prečo by mali niekoľko krát odpovedať na otázky viacnásobne položené v odpovediach a komentároch? Ako si má iný poraďák vyhľadať tvoju už zodpovedanú otázku? Si dlhoročný poraďák, tak rešpektuj prosím pravidlá dané majiteľom tejto stránky.
    maculienka20 nakoniec to mam pripravene tak, ze som vyplnila len stlpec 2 /roky 2010-2013/, kde som vyplnila riadok 2 (tam som naratala vsetky straty za 2010-2013), riadok 4, kde som dala to iste co je v riadku 2, do riadku 5 som dala 1/4 z riadku 4, kedze mam stratu aj tento rok, tak riadok 6 je prazdny a do riadku 7 som dala zvysne 3/4 z riadku 4. Stlpec 1 /rok 2009/ mam cely prazdny, lebo sme v tom roku mali zisk. Dalej som vyplnila stlpec 3, v ktorom vypises obdobie v riadku 1, do riadku 2 das hodnotu z riadku z 400 (ak mas stratu) a kedze nic nezapocitavam, tak aj na riadku 6 mam to iste co na riadku 2...Stlpce 4,5 mam prazdne a v stlpci 6 mam len total /suma riadku 7zo stlpca 2 ariadku 6 zo stlpca 3/...tak takto to mam /po odkonzultovani pracovnickou financnej spravy/
    Janinkaaa Ďakujem pekne Maculienka.
    Super si to rozpísala.
    Veľmi si mi pomohla.
      zbaliť

    Tabuľka D v DPPO 2014 (evidencia a odpočet straty)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.