Zavrieť

Porady

Fragmin

Ahojte, opytam sa strasnu otazku a vsetci ma ukrizujete, ale napriek tomu skusim sa opytat. Mam zilovu trombozu na jednom lytku a picham si uz 2 tyzdne Fragmin - 12 500. Dodrziavam vsetko co bolo povedane, ci skor nebolo, ale som sa docital na webe, lebo moja lekarka mi toho vela nepovedala. Tak cca. o dva tyzdne ma caka ucast na jednej oslave a podla informacii na webe, spolu s liekmi na riedenie krvi nesmiem konzumovat alkohol... to chapem. A teraz otazka - skutocne nic vôbec? Nie som alkac, ale caka ma okruhla narodeninova oslava a stravim ju aj pri dzuse - ale rozmyslal som, ci by mi pivo velmi uskodilo ( na ziaden iny alkohol ani nemyslim ). Nechcem v ziadnom pripade ohrozovat svoje zdravie a nechcem riskovat plucnu emboliu ci nieco viac. Len som chcel vediet vas nazor a skusenosti.

A teraz mi nalozite predpokladam
Dik. L.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja som tiez fragmin brala takmer dva mesiace. Ked prisla navsteva,obcas som si dala pohar vina. Prezila som to.
    Ak ides na oslavu a planujes si vypit,myslim, ze sa nic strasne nestane,ak davku radsej vynechas.

    pankratz je offline (nepripojený) pankratz

    pankratz
    Manželka mala tiež fragmin, bola na neho alergická, museli sme ho zmeniť.
    Tá troška alkoholu by mi vôbec nechýbala, ak ide o zdravie.
    Luciusus Ako sa prejavovala manzelkina alergia. Mne z neho bolo tiez zle, ale povedali mi, ze na Fragmin nikto nikdy alergicky nebol...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Fragmin je na riedenie krvi.

    =============================

    Zvyšok som vymazal ...
    Naposledy upravil buchač : 13.03.15 at 13:25
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 len lieky sa s alkoholom veľmi neglajchajú
    buchač Myslím si, že som dostatočne jasne napísal.....či ?
    Ten zvyšok je napísaný predsa medzi riadkami....

    P.S.:
    Ja som už pekných pár rokov trápne triezvy...práve kvôli DIA.
    Maximálne ovoniam korkovú zátku od vína a len takto degustujem kvalitu vínka.
    Kabaka123
    Luciusus Buchač plne s tebou suhlasim. Zaujimalo by ma, co sa stane, ak sa zriedi zriedena krv este alkoholom. Pravdepodobne by mohlo nastat nejake krvacanie ( do mozgu, do vnutornych organov ) a to mi za pohar alkoholu nestoji.
    buchač FUJTAJBL...teraz som sa mierne dožral ...
    Že vraj nevhodný príspevok ...

    Doporučujem "hodnotiteľovi" , nech vráti školné a
    naučí sa čítať !
    Kabaka123 máš pravdu buchač... však sme všetci ... pochopili... len niekto asi nie...
    to bol asi ten istý... čo označil aj môj príspevok za nevhodný... hoci neviem prečo...
    lujza.j Krvacat sa da aj smerom von.....co je myslim pravdepodobnejsie....
    Luciusus Pockaj, to akoze ja som klikol na nevhodny príspevok? Ak ano, tak len omylom - neviem o tom. Tvoj príspevok bol uplne v pohode, tak nechapem.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.