Zavrieť

Porady

Péenka

Dobré ránko poraďáci,

dnes mi prišla do zamestnania pracovníčka. Na PN bola od 14.10.2004, dnes je už práceschopná. Ak dobre počítam, je to 11 dní, treba teda posielať papiere na SP? Počítajú sa aj víkendové dni, však? Čo všetko treba na SP poslať?
Ďakujem Vám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

    Som jedna z vás rodina1
    kkllc Pozri príspevok
    Prosím o pomoc pri vypísaní tlačiva "marodky" - Potvrdenie o dočasnej PN II.
    Zamestanec je neschopný práce od 6.4.2010 PN trvá a bude trvať dlhodobo.

    V potvrdení zamestnávateľa mám vypísať: Zamestnanec má nárok na náhradu príjmu pri dočasnej PN zamestanca za obdobie od. 6.4.2010..?..do.. -----.?.. do 15. 04. 2010 (prvých 10 dní, ktoré platí zamestnávateľ)
    Zamestnanec pred vznikom dočasnej PN naposledy pracoval : .01.04.2010?... áno, ja by som napísala 01. 04.
    (potom bol ŠS, SO,NE,ŠS).
    Odpoveď v texte

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ricij
    Dobré ránko poraďáci,

    dnes mi prišla do zamestnania pracovníčka. Na PN bola od 14.10.2004, dnes je už práceschopná. Ak dobre počítam, je to 11 dní, treba teda posielať papiere na SP? Počítajú sa aj víkendové dni, však? Čo všetko treba na SP poslať?
    Ďakujem Vám.
    Do SP posielaš ... a teraz názov tlačivka: POTVRDENIE O DOČASNEJ PRACOVNEJ NESCHOPNOSTI - II. Žiadosť ...., potom si pozri (vytlač) na www.socpoist.sk tlačivko s názvom Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely uplatnenia nároku na nemocenskú dávku - hľadaj pod heslom typu dočasná pracovná neschopnosť. A ešte tlačivko: POTVRDENIE O DOČASNEJ PN IV. Hlásenie .... o skončení PN. Eto vsjo :-)
    Do nemoci sa počítajú aj víkendové dni, takže ten 1 deň jej bude nemocenské preplácať sociálna poisťovňa. Mal by si to poslať do 3 dní od skončenia PN, lebo potom sú tam pokuty :-(
    Pekný deň

    ricij je offline (nepripojený) ricij

    Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
    Uau, to je rýchlosť. Ďakujem Ti vladan, máš u mňa druhú lentilku 15.12., osobnú. Pre toto mám poradu rád.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    riči, ak odoberáš nejaké eko-periodiká, tak kukni na Poradcu č. 7/2004, č. strany 192 a ďalšie - tam máš aj "nakreslené" tlačivká, čo vyplňovať a tak :-)
    jéééj, teším na ďalšiu lentilku :-)
    Pekný deň

    ricij je offline (nepripojený) ricij

    Rád si uťahujem zo seba a iných ľudí. ...viac ricij
    Nie, neodoberám, ale mám Vás.... :-)

    kkllc je offline (nepripojený) kkllc

    kkllc
    Prosím o pomoc pri vypísaní tlačiva "marodky" - Potvrdenie o dočasnej PN II.
    Zamestanec je neschopný práce od 6.4.2010 PN trvá a bude trvať dlhodobo.

    V potvrdení zamestnávateľa mám vypísať: Zamestnanec má nárok na náhradu príjmu pri dočasnej PN zamestanca za obdobie od. 6.4.2010..?..do.. -----.?..
    Zamestnanec pred vznikom dočasnej PN naposledy pracoval : .01.04.2010?...
    (potom bol ŠS, SO,NE,ŠS).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.