Zavrieť

Porady

Napuchnuté pery

Môj parner má napuchnuté pery, z jedného dňa na druhý.Zuby ho nebolia . napuchnutú má hornú peru . Predtým deň ho bolela hlava , neskôr pocit napuchnutých nosných mandiel. na dnes ráno boli tie napuchnuté pery a mandle ho nebolia. Mám pocit na prievan ale neviem aký liek mu dať na to.Ku lekárovi nechce ísť. Dakujem za každú radu.
Mila123 aj bozkávanie je vylúčené?
rozaliaa pre tento krat ano
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Prvá pomoc - nech zbehne do lekárne a kúpi si tabletky Fenistil alebo kvapky (tie sú ale tuším na predpis). Podľa návodu nech si zoberie jednu alebo dve, ak je to z alergie, tak opuch by mal povoliť. Ak sú aj tabletky na predpis, tak nech mu dajú niečo iné proti alergii.

    Ak je iný dôvod, Fenistil aspoň neublíži a treba hľadať príčinu opuchu.
    rozaliaa No rano bol napuchnutý a teraz mierne odpuchol po natreti tvare ocnym framikoinom asi prievan.

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Tých príčin môže byť veľa...ja som takto opuchla po jednom glgu červeného vína a zistili mi histamínovú intoleranciu.Čo jedol a pil včera? Ale môže to byť aj problém s tráviacou sústavou.Myslím,že návšteva lekára je potrebná,aj alergia môže byť nebezpečná.Treba vedieť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.