Zavrieť

Porady

Preddavok na dan zo mzdy

vie mi niekto prosiiiiim vypocitat preddavok na dan zo mzdy 390 eur, ked neuplatnujem odp. pol. ZP (ta sa bude riesit az v rocnom zuctovani v ZP), v kalkulacke mi to vychadza 6,68, ale neviem tam zrusit odp. pol. ZP dakujem
veronikasad kontruluješ si výplatu alebo robíš mzdy vo firme ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    _Ajuska to je ta kalkulacka, co som pisala, ze neriesi, ked nechcem dat odpocit. polozku Zdr.poist. (lebo v zdr. poistovni mi povedali, ze ak ma prijmy z viacerých zdrojov, nemame odpocitavat mesacne, ale ze oni-poistovna to urobiav rocnom zuctovani). Takze do ZdrPoist. platime odvody ako doteraz a jedna sa mi len o tu dan, co som sa pytala, aby som vedela poslat opravny prehlad o zrayenych preddavkoch na dan za 01/2015.....aku sumu mam dat do opravneho? dakujem
    kn-alka to len tak zbrucha vyplňuješ prehľad? Opravíš mzdu v softe a čo ti vyjde, to vyplníš v prehľade.

    Nerobíš výplatné pásky, nemáš mzdové listy?
    _Ajuska zatial som nerobila, ale uz aj to idem napravit...
    okrem toho mam milion dalsich povinnosti...
      zbaliť
    _Ajuska DAKUJEM!!!! 1000-krat dakujem!!!!
    _Ajuska takze 3,95 eur je ta suma, ktoru uvediem ako dan z prijmov za januar v opravnom a za februar v riadnom, velmi pekne dakujem, idem to hned spravit... ste poklad!!! diky

    Preddavok na dan zo mzdy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.