Zavrieť

Porady

Bolesť v zápästí

Dobrí deň ... mohli by ste mi prosím pomôcť mám dosť bolestivý problém so ľavým zápästím ... strašne to bolí pri pohybe hlavne dohora , bolesť pretrváva asi tak 2 mesiace ... najprv bola neznesiteľná potom som si zápästie začal natierať a začalo to prestávať ale zase sa mi to vrátilo ... hrám hokej a zápästia sú veľmi dôležité ... prosím vás odpovedajte mi rozumne ja som neni zvedavý na hlúpe komentáre ... ďakujem
buchač Ako držíš hokejku...ľavák,pravák ?
Kde Ťa bolí zápästie...na hornej strane, alebo na dolnej ?
Aká je tá bolesť ... permanentná, alebo občasná...pri určitom pohybe, záťaži...?
Aký je to pohyb hore...len ohyb v zápästí, alebo aj inak ?
Čím si si natieral, akou masťou...bravčovou, kačacou, husacou...alebo sa jedná o niečo na báze z lekárne ?

Prosím Ťa, zadávaj rozumne otázku...nik nie je zvedavý na nekomletnosť (či otázky, alebo.... ).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    No keďže porada nedisponuje rontgenom, jediná rozumná rada je - navštív lekára. Len nechápem, ak je to také bolestivé, načo čakáš dva mesiace... Ak hráš hokej, nemáte vlastného športového lekára? Čo na to tréner? Netuší o Tvojom zranení a nasadzuje Ťa do zápasov?
    buchač Hokej hrá kadekto...aj na rybníku sa dá...
    Tweety Buchy a možno aj iné.

    Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

    Som Anika61
    Citujem: prosim vas odpovedajte mi rozumne ja som neni zvedavy na hlupe komentare...
    Dva mesiace mat neznesitelnu bolest a este s tou rukou hrat hokej-- to nie je rozumne!
    Ruka moze byt presilena ,ale moze to byt aj vaznejsie...uz davno si mal ist k lekarovi.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Dobrí deň ... mohli by ste mi prosím pomôcť mám dosť bolestivý problém so ľavým zápästím ... strašne to bolí pri pohybe hlavne dohora , bolesť pretrváva asi tak 2 mesiace ... najprv bola neznesiteľná potom som si zápästie začal natierať a začalo to prestávať ale zase sa mi to vrátilo ... hrám hokej a zápästia sú veľmi dôležité ... prosím vás odpovedajte mi rozumne ja som neni zvedavý na hlúpe komentáre ... ďakujem
    ...a my zas na hlúpe otázky....


    P.S. Menej používať Home made.....

    Nemáš za čo....
    Naposledy upravil misoft : 25.03.15 at 15:36
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kukučka p
    Prečo píšeš červene?
    Peggynka Čo už,keď "rozumný" človek (2mes. bolesti a hrá hokej) nechce hlúpe komentáre
    misoft kukuč... aby to našiel.....
    kukučka teš sa - keď teba nájde taiko
    misoft Neboj..... tai to nájde a možno i viac prifarbí......
      zbaliť

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Vyskúšaj kineziotaping, to môže byť karpálny tunel. Ak hráš hokej, tak hádam máte nejakého maséra alebo fyzioterapeuta nie? Ten by ti mal vedieť poradiť.
    Peggynka 25.03.15 13:25 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.