Zavrieť

Porady

preddavky zamestnanec+SZCO

Viete mi niekto poradit? Na rocno zuctovani mi vyslo ze mam platit preddavky pred upravou zakonom 160Sk. Mam teda zacat platit preddavky, alebo nie? Som SZCO aj zamestnanec. Aky zakon o tomto hovori, ze kolko je minimum ked som SZCO+zamestnanec.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stuko je offline (nepripojený) stuko

    Po vyštudovaní dvoch vysokých škôl (právo, management) sa plne venujem obom činnostiam. ...viac stuko
    milvin
    Viete mi niekto poradit? Na rocno zuctovani mi vyslo ze mam platit preddavky pred upravou zakonom 160Sk. Mam teda zacat platit preddavky, alebo nie? Som SZCO aj zamestnanec. Aky zakon o tomto hovori, ze kolko je minimum ked som SZCO+zamestnanec.
    Dakujem.
    ak sa bavime o preddavkoch do zdravotnej poistovne, myslim, ze preddavky sa uhradzaju, ak je suma vyssia ako 100 Sk, ale priznam sa, ze nie som si na 100 % isty

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    milvin
    Viete mi niekto poradit? Na rocno zuctovani mi vyslo ze mam platit preddavky pred upravou zakonom 160Sk. Mam teda zacat platit preddavky, alebo nie? Som SZCO aj zamestnanec. Aky zakon o tomto hovori, ze kolko je minimum ked som SZCO+zamestnanec -zákon o zdravotnom poistení
    Dakujem.
    Si SZČO popri zamestnaní. Preddavky vo výške 160,- Sk budeš platiť od 1.7.2006 pretože sú vyššie ako 100,- Sk. U SZČO popri zamestnaní neplatí minimum 6900,- Sk, takže ak ti vyšlo 160,- Sk budeš toľko aj platiť.

    preddavky zamestnanec+SZCO

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.