Zavrieť

Porady

Usporiadat
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to je všetko?
A keď už,tak vlastný.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Keď, tak už vlastnÝ a nie vlastnÁ moč
0 0
milo2 milo2

milo2 je offline (nepripojený) milo2

Man
Veľa ľudí si myslí že moč je odpad, ktorý patrí do záchoda, ale to je už prežitok. Pre pochopenie liečiveho účinku uriny si prv vysvetlime

postup trávenia potravy:

Trávenie potravy začína pri žuvaní kedy dochádza k tvorbe slín, potom prechádz cez pažerák, potom prechádza do žalúdka tu sa natrávi kyselinou chlorovodikovou a enzýmami. Potom postupuje do dvanáctniku (http://cs.wikipedia.org/wiki/Dvan%C3%A1ctn%C3%ADk), kde prebieha ďalej trávenie alkalickými šťávami slinivky brušnej a žlčou. Ďalej v tenkom čreve prebieha vstrebávanie. Poslednou časťou tráviacej trubice je hrubé črevo (http://sk.wikipedia.org/wiki/Hrub%C3%A9_%C4%8Drevo), podiela sa na konečnej úprave stolice, vstrebávaním vody a dalších látok. Črevné anaerobné baktérie (E.Coli, Clostridium welchii a Lactobacilus bifidus) sa zúčastňujú na tvorbeniektorých vitamínov. K týmto bakteriam v čreve chcem dodať, že práve vďaka pôsobeniu ATB obsahujuce mrtve vakcíny, si ich ničíme. Potom sa hmota vylúči konečníkom ako exkrement.

Prečo je urina zázrakom prírody?

na druhej strane je síce urina vylučovaná jako exkrement, ale jej cesta organismem je úplne odlišná. Urina pochádza z krvi, která je mierne zásaditá, a od nej sa separuje vľadvinách, kam krv prechádza cievami zo srdca. Na tvorbe moči v ľadvinách sa účastňuje procesov glomerulárnej filtrácie, resorpcie, sekrécie a osmotického zahusťovania moči. Po odfiltrování hemoglobinu a krvních bielkovín z krvi vznikne prvotná urina.

Obsah látok v moči:

Prvotní urina obsahuje látky tie isté ako má vaša krvná plasma. Keď prvotní urina opustí Bowmanovo puzdro (čast ladvín), putuje do ladvinových kanálov, kde sa z nej do krvy resorbuje voda, glukóza, bílkoviny, vitamíny, elektrolyty atd. Odfiltrováním sodíku, draslíku, amoniaku atd., sa urina stává merne kyslou. Potom sa zbiera v ľadvinovej panvičke, močovodmy je odvádzaná do moč. mechúra a von z organismu.

Z uvedeného vidíme, že urina prechádza úplne sterilním prostredím. K infikovaniu môže dôjsť len vtedy, keď postihne infekcia organizmus. Prítomnost baktérií v urine je dôležitá pre urinoterapii a pri užití uriny je tato genetická informácia podaná organizmu, ktorý vyhlásí infekcii boj. Zdravý človek má moč bez baktérii. Protože krv, z ktorej vzniká urina, prechádza každú bunku, disponuje úplnými informáciami o stave organismu. Informacie v urine sú jedinečné u každej osoby a proto se má při liečbe nemocí používa vlastná urina. Žiadný jednotlivec nemá identickou skladbu zloženia uriny, je to ako odtlačok prstov dôležitý pri vyšetrovaní zločinov.

Použitie uriny: Najviac ju používaju v Japonsku. Urina má informáciu o stave organizmu omnoho skôr ako sa prejavia symptomy nemoci alebo zmeny.

Porovnanie účinku liekov farmaceutického priemyslu a uriny:

Lieky:

- ATB, aminoklykozidy (gentamicín, streptomicín atd..), účinok liekov sa prejaví až dlhším používaním, nehladiac na vedlajšie účinky individualne pre každeho pacienta ináč. Lieky sú v podstate intoxikácia organizmu človeka a narušenie prirodzeneho imunitného systému, na vysvetlenie tu niet času.

Urina:

- pri požití nesie Geneticku informáciu organizmu, teda uzdravovanie začina okamžite bez nejakych vedlajších účinkov. Nepatrné ,nožstvo sposobí aktiváciu organizmu, mobilizuje sa imunitný systém.

Poznatky z výskumu:

Podľa Dr. Ryoichi Nakao reaguje urina pri výstupu z tela chemicky so vzduchom, kontaminuje sa v ňom prítomnými baktériami, a pravdepodobne príjma na denným svetle slunečné žiarenie. Předpokladá sa, že urina na vzduchu prichádza do styku s kyslíkom a oxidom uhličitým, mohly by sa na vzduchu v urine začať nejaké chemické reakcie? Je pravdepodobné, že tomu tak je.
Keď ožiarime urinu slnečným svitom bude mať ine zloženie ako v tme.
Prof. Dr. Ryošuke Uryu povedall, že Japonci odkukali od Europanov liečbu choroby včelím propolisom a pridávajú ju do uriny. Jednak odstraňuje pach uriny a jednak zvyšuje účinnosť. Zistili, že pri vonkajšej liečbe ztuhlého kĺbu urinou obohatenou propolisom sa výsledky dostavia za 2 mesiace, kdežto s urinou bez propolisu za 3 mesiace.

To, že se urinoterapia stála súčasťou výuky na lekárskych fakultách, prinesie v budoucnosti svoje ovocie.






0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ja keď vidím odkazy na wikipédiu...mám dosť.A odkazovať na ňu v tak závažnej oblasti akou je zdravie,by malo byť trestuhodné.
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
tam sú dobré komentáre
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
milo2
Urina:

- pri požití nesie Geneticku informáciu organizmu, teda uzdravovanie začina okamžite bez nejakych vedlajších účinkov. Nepatrné ,nožstvo sposobí aktiváciu organizmu, mobilizuje sa imunitný systém.
Koľko si jej už vypil za svojho života ?
Aj dnes si si dal ?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Na tuto temu je aj mini porada...zalozena
0 1
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Nazdravie
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

buchač
milo2
Urina:

- pri požití nesie Geneticku informáciu organizmu, teda uzdravovanie začina okamžite bez nejakych vedlajších účinkov. Nepatrné ,nožstvo sposobí aktiváciu organizmu, mobilizuje sa imunitný systém.
Koľko si jej už vypil za svojho života ?
Aj dnes si si dal ?
Každý nech pije podľa Gusta
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

hm......milo objavil teplú vodu
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

kopretinka
hm......milo objavil teplú vodu
teplé áno

lenže on o moči
ty o vode
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

"" Předpokladá sa, že urina na vzduchu prichádza do styku s kyslíkom ""

Svatá (s)prostoto
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

vzdravomtele
je to dobry liek, uz davno som si takto chcel liecit sopel ale si neviem trafit do nosa
Obmedz dnes svoju davku alkoholu,snad sa zadari :-D
4 0
milo2 milo2

milo2 je offline (nepripojený) milo2

Man
kopretinka
hm......milo objavil teplú vodu
noo nie je veľa ludí čo o tom vie. Je potrebné informovať aj ostatných.
0 0
milo2 milo2

milo2 je offline (nepripojený) milo2

Man
buchač
Koľko si jej už vypil za svojho života ?
Aj dnes si si dal ?
Buchač mal by si viacej čítať.
0 0
milo2 milo2

milo2 je offline (nepripojený) milo2

Man
buchač
milo2
Urina:

- pri požití nesie Geneticku informáciu organizmu, teda uzdravovanie začina okamžite bez nejakych vedlajších účinkov. Nepatrné ,nožstvo sposobí aktiváciu organizmu, mobilizuje sa imunitný systém.
Koľko si jej už vypil za svojho života ?
Aj dnes si si dal ?
jasné aj za teba.
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

vzdravomtele
je to dobry liek, uz davno som si takto chcel liecit sopel ale si neviem trafit do nosa
Skús šikmo poležiačky
hlavou dolu
do nosa lievik
pre istotu začni vo vani
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

milo2
Peggynka
Ja keď vidím odkazy na wikipédiu...mám dosť.A odkazovať na ňu v tak závažnej oblasti akou je zdravie,by malo byť trestuhodné.
čo trepete sprostosti, odkaz je pre tych čo to zaujima. Ak vas to nezaujima tak odchod.



nooooooooo



na tvojom mieste by som bol raččej ticho
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
tannenkau
"" Předpokladá sa, že urina na vzduchu prichádza do styku s kyslíkom ""

Svatá (s)prostoto
Šak načo vymysleli FELLATIO?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať