Zavrieť

Porady

Prosím o vyplnenie dotazníka k diplomovej práci

Prosím o vyplnenie dotazníka k diplomovej práci:
http://goo.gl/XKcKPN
Ide o porovnanie formy administrácie zamestnancov organizácií v súkromnom sektore a verejnej správe.
Ďakujem
Naposledy upravil rennka : 06.04.15 at 13:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    tento dotazník nezachytáva skutočné zloženie verejnej správy a keby to chceli vyplniť malé obce, tie majú minimum zamestnancov a žiadne oddelenia - pracuje tam jeden starosta a 2 - 3 referentky, tie robia všetko zo všetkých odborov
    Naposledy upravil Terezia13 : 06.04.15 at 11:52
    rennka Dotazník nie je môj, neviem ho ovplyvniť. Prosím o vyplnenie aspoň tých, ktorým to je možné. Zároveň ďakujem tým, ktorí ho vyplnili a pomohli jednému študentovi :-)

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Prepac, ale bolo by vhodne napisat, ze ten dotaznik je urceny niekomu, kto ma dostatok informacii o pocte zamestnancov a strukture celych oddeleni podniku.
    Toto nie je dotaznik, na ktory ti odpovie niekto len tak "z fleku"
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    rennka Nie je to môj dotazník, len som chcela pomôcť...
    Snáď sa na celej porade nájde niekto kto bude vedieť potrebné informácie. Nie všetky firmy a organizácie majú ,,kvantum" ľudí v x štruktúrach. V tých menších by mali byť tieto info celkom prehľadné. Ale aj tak vďaka.
    karol.za ešte v názve uveď čoho sa dotazník týka,napr.že je dná o počte zamestnancov ,ktorý pracujú v sednotlivých štruktúrach podniku,alebo niečo v takomto smere uveď v zadaní
    karol.za rennka nie som ekonom,
    ale skratka DP všetkým pripomína
    daňové priznanie, a každý si myslí že dotazník je k DP-daňovému priznaniu ,takže ešte prosím ta doplň do názvu že sa jedná o diplomovú prácu,tak viacej ľudí tvoju otázku ,,otvorí,,
    rennka Vďaka za pripomienky, opravila som.
      zbaliť

    Prosím o vyplnenie dotazníka k diplomovej práci

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.