Zavrieť

Porady

Zväčšená pravá krčná mandľa

Ahojte, už pár týždňov mám zväčšenú krčnú mandľu.
Krk ma vôbec nebolí, nemám teploty, nie som chorý a celkovo som v pohode ... cítim sa fajn. Jedine tá zväčšená mandla.
Ako by som mal postupovať, resp. v čom by mohol byť problém ? Skúšal som kloktať JOX, slanú teplú vodu ... ale nepomohlo.
Vopred ďakujem za rady.
Naposledy upravil ivka70 : 06.04.15 at 08:13
3 komentárov     zbaliť
milo2 ako dlho skušaš ?
lujza.j ten jox si načo striekaš ked nič nemáš zapálené a nič ťa nebolidobrovolne by som si tento hnus do krku nestriekala....
Xanti Navštív lekára, nemusí ísť o mandlu, môže ísť aj o cystu nádor na slinnej žľaze.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    a u lekára si bol? odpoveď už viem teraz, nebol si....tak tam už aj zajtra či pozajtra choď....
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    milo2 co u lekara ? ešet mu daju vybrat mandle, JOX je dobra volba, ale musi to robit pravidelne, dalej kloktať piť potopudne čaje, potit sa žiadne ATB, žiadne gebuziny z reklam. Matersku kašičku, cibula, cesnak je najlepšie ATB.
    Mila123 ako vidím, či čítam nemáš dobre skúsenosti s lekármi.......
    milo2 nooo naštastie mám prehlad o tom ako to medzi lekarmi chodí. vybrat mandle by bola velka chyba. ja len vravím tu že nedovolit vyberat mandle, poznam vela ludi čo sa vyliečili prirodnou cestou, mimochodom najlepšie TB je cesnak ale to je na dlhy rozhovor.
    Peggynka milo2 diagnózy na diaľku sú geniálne nechápem,že si toto dovolíš.Tvoj prístup je trestuhodný.Zváž tvoje pôsobenie v týchto témach.
    milo2 vážená pani Peggyna nepoznam vas ani vy mna ale musim konštatovať že váš jednostranny postoj voči mojej osobe je evidentný. Nikomu nevnucujem svoj náaor, su to len skusenosti a rozhovor s tými ludmi, ktorý boli podrobenej operacii mali vedlajšie učinky a aj ich liečba nepriniesla ovocie. Je moja vec co tu napišem. Vy to nemusite čítať.
    buchač Vážený pán Milo !

    Vy ten názor práveže vnucujete !!!!
    Tie názory sú evidentne jednostranné.

    Dajte Vaše skúsenosti a nie skúsenosti, ktoré Vám niekto zreprodukoval niekto iný.

    Ja Vám môžem vravieť o onkologickej liečbe, koľko len chcete, no pokiaľ ste nezažili na vlastnej koži, tak Vaše názory proste nepríjmem.

    Takže všetky Vaše príspevky sú vedené vpodobnom duchu.

    Ak ste na tej fotke Vy, tak vidím, že ste starší človek...a preto mi úcta nedovolí byť trochu expresívny a povedať Vám, že ste starý senilný debo...
    Peggynka Nemusím,ale čítam...podstatná je v tomto prípade Dg.,to dúfam akceptuješ.Ako vieš,že je to mandľa? Zadávateľ nepíše,že bol u lekára a preto píšem,že by si nemal reagovať na diagnózu "asi" tak,ako reaguješ.Môže to byť niečo závažné a čas beží.Pochopil? A tvoja vec,čo tu píšeš to bude vtedy,keď budeš riešiť svoje zdravie a nie zdravie iného človeka.
    Peggynka Si si dnes zaregistroval nový nick ? A sám sebe dávaš pochvaly,že...Dobre píšeš... ??????
    lujza.j aj debatovať bude sám so sebou...
    milo2 Peggyna to kolega v praci nie ja.
    Peggynka a milo3 o 11:04 čo netvrdil ???? prvý jeho príspevok.Už si nerob srandu,nie je 1.apríl.
    lujza.j hej..tak prečo vymazal príspevok....písal ho v tvojej osobe.....si sa pomýlil .....tak si ho zmazal a teraz tu trepeš o kolegovi......
    milo2 vieš som v službe.
    buchač milo2 (Dnes 11:22) vieš som v službe.
    ==============================

    Sanitár na psychiatrii po vyliečení ???
    Mila123 kde, že sanitár !!!!!! minimálne primár oddelenia !!!!!!
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ako si zistil ,že ju máš zväčšenú...možno ju takú máš....

    lekár ORL nech ti na ňu kuk...
    piwik Ďakujem všetkým, u lekára som samozrejme bol a tretí mesiac beriem Stafal ... v nose mám zlatého stafylokoka ... tak to liečim ... z toho mi navrela aj mandľa, ktorá je už ale menšia ako bola .. takže to pomáha
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 5 pouzivatelov

    Neužitočné (2)
    Nevhodné (2)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    -5

    Zväčšená pravá krčná mandľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.