Zavrieť

Porady

Exekučná zrážka zamestnanca

Dobrý deň všetkým,
chcela by som sa spýtať čo všetko môžem, alebo musím poslať exekútorovi na zamestnanca. Prišla mi žiadosť o súčinnosť, kde od nás exekútor žiada, okrem výšky mesačnej mzdy, počet vykonávaných zrážok aj kópiu pracovnej zmluvy a kópie výplatných pások za posledné tri mesiace. Doteraz to žiaden exekútor ešte nežiadal a to tých exekúcii vo firme máme neúrekom.... Neviem, či môže žiadať aj zmluvu a pásky, nejako sa mi to nepozdáva.
ďakujem vám za pomoc a radu
Naposledy upravil matka35 : 09.04.15 at 08:25 Dôvod: Prosím, potrebujem to naozaj súrne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    matka35 Ďakujem, aj keď som myslela niečo konkrétne, možno skúsenosť z praxe, keďže som potrebovala odpoveď hneď. A ten zákon má akosi fajn strán... Ešte raz vďaka.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    V jednej firme zvyknu na takyto list odpisat s odvolanim sa na ochranu osobnych udajov a exekutor je uz potom kludny.
    matka35 Ďakujem, len či by to bol ten typ exekútora. Aj keď vskutku neviem načo potrebuje výplatné pásky a pracovnú zmluvu, keď zároveň žiada, aby som mu napísala či sa vykonávajú zrážky, aké, a odkedy u nás robí. Je to nejaké zvláštne...

    Exekučná zrážka zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.