Zavrieť

Porady

Oznámenie zmeny sídla spoločnosti na DÚ

Ahojte, prosím Vás, zmenili sme sídlo spoločnosti- ten istý okres, šli sme len o obec Ďalej, takže Dú ostáva ten istý. Nikdy som nič nepodávala elektronicky u nich (robí nám to účtovníčka) a potrebujem vypísať formulár. Nie som si istá, či som začala vypisovať správny "Žiadosť o registráciu, oznámenie zmien, žiadosť o zrušenie registrácie na daň z príjmov a daň z pridanej hodnoty - ver.2015".. Dám si oznámenie zmeny identifikačných údajov, dám si dátum zmeny.. Natiahlo mi tam nejaké údaje (dič, sídlo,...) a teraz prepisujem len to, čo sa zmenilo? čiže len sídlo spoločnosti, alebo tam dopisujem aj č. účtu, VII. Osoba oprávnená konať (vyplní právnická osoba)?? A potom to podám že "podať EZ-ou"? Ja som z toho totálne debil :-( Ďakujem za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    - ano menis co sa zmenilo v "natiahnutych" udajoch
    - ak nemenis cislo uctu tak tu cast nevypisujes
    - VII. - to len ak by sa menili udaje u konatela
    - dole nezabudni pod datumom zaskrtnut vyhlasenie
    - vlavo dole v menu si to daj skontrolovat a ked je to ok tak podat EZ-ou
    Suzi33 Ďakujem veľmi pekne za pomoc! :-)
    avalik

    Marikaby je offline (nepripojený) Marikaby

    Marikaby
    Aj my sme zmenili sídlo spoločnosti - napísala som všeobecné podanie na danový úrad, kde som oznámila zmenu (formou listu). Daňový úrad to akceptoval a zmenil adresu....

    Oznámenie zmeny sídla spoločnosti na DÚ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.