Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik veronika, na tvojom odkaze sa dozvie len co ma zapisane na SU, ale nie hlavnu cinnost na ucely DP
    kn-alka áno, táto stránka uvádza len SK NACE zo živnosti, činnosť, ktorú máš zapísanú ako prvú v poradí.... ak má niekto viac činností, a zaoberá sa práve tou "treťou", má smolu, tu mu to správne SK NACE neukáže
    eva64 To som si tiež prezrela, je tam uvedená činnosť ktorú máme v živnosti, ale ju nevykonávame.
      zbaliť
    eva64 Ďakujem, tiež som natrafila na tento link, ale kód ktorý tam uvádzajú 90.04 vo vysvetlivkách je ako " prevádzka kultúrnych zariadení". Teraz som v rozpakoch či to bude správny kód. Ale ináč ďakujem za ochotu pomôcť.

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Ja keď neviem určiť SK NACE, tak si prezvoním na štatistický úrad v najbližšom meste a ochotne mi s tým pomôžu.
    eva64 Volala som, nepomohli.

    Potrebovala by som pomoc pri určení SK NACE - činnosť organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí. Číselník som už prezrela, ale neviem ktorý kód by vyhovoval tejto činnosti. Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.