Zavrieť

Porady

Nezakorenena ruzicka

Kupila som si korienok ruzicky. Urobila som drenaz, zasadila som ju (do crepnika) a polievala. Zacala po tyzdni rasit listkami a tesila som sa, ze bude krasna. Zrazu listky uschli a opadali, pritom zemina bola mokra. Vyzera to, ze som ju preliala. Pokusala som sa ju znova vykopat, zeminu som premiesala so suchou, zostrihala troska korienok a znova zasadila. Ale vyzera to, ze z nej nic nebude. Vie mi niekto poradit ci sa ju da este zachranit takym sposobom, ze ju vykopem a dam ju do vody ci sa zakoreni vo vode a az potom zasadit? Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    ...nooo, asi na túto otázku si dala sama odpoveď, ale za to nič nedáš ak to skúsiš...mooožno by pomohol zakoreňovač, ale asi by som sa s tým netrápila.
    Ruže môžeš ľahko rozmnožovať pod fľašami. Ja sama tak robím a mám mnoho farieb a nemusím kupovať. Nech sa darí!
    slavka5 Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.