Zavrieť

Porady

Mylyóóónyk - už vraj zdanený!!!

Pre tých, čo nepočúvajú rádio EXPRES - hľadá sa 20-korunáčka so sériovým číslom J 70083086 - kto ju má, má volať na 02/54654747 a má melón vo vačku.
Ja nemám
I tak krásny deň všetkým
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    la-dy je offline (nepripojený) la-dy

    oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac la-dy
    Nemá niekto dobrú tlačiareň a kvalitný papier.Mohli by sme si ju vytlačiť, rád sa podelím.Len nemám s čím.

    Fany je offline (nepripojený) Fany

    Fany
    Osobne si myslím, že tú dvacku má zašitú v pančuche nejaká babenka, tak ani nevie, aká je bohatá. Alebo je už dávno určené, kto ju "bude mať". Neverím na takéto hry a ani na šťastné náhody!!!

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Neviem aká je pravdepodobnosť a ani sa mi nechce počítať - ale tak odhadom mi vychádza dosť mizivá.

    Ja som iba rád, že konečne sa predavačky nebudú okúňať s vydávaním a namiesto vydávania v desaťkorunáčkach konečne začnú mať rozum.

    Osobne si myslím, že by som mal skôr počítať pravdepodobnosť, že uvedená dvadsaťkoruna je ešte v obehu a pochybujem, že tam niekto vôbec zavolá, pretože:
    - môže byť v nejakom kanáli, do ktorého ju odvial vietor po tom, ako tam spadol spitý vlastník tejto dvadsaťkoruny
    - môže byť spálená deckami, ktoré sa strašne nudili a museli zničiť zase nejaký peniaz
    - môže byť u ľudí, ktorí majú súťaž úplne u ...i (napríklad ja - po vačkoch sa mi povaľujú neustále rôzne drobné a mňa ani nenapadne ísť nebodaj prezerať všetky rifle)
    - môže byť v zbierke rakúskeho zberateľa, ktorý zistil, že takú v zbierke ešte nemá
    - môže byť v trezore národnej banky alebo hocijakej inej banky. A to už vidím ako sa dnes v bankách bude svietiť až do noci....
    - môže byť hocikde, pretože dvadsaťkoruna nie je tiket, ktorý sa uschováva.
    Naposledy upravil M3G : 25.10.04 at 21:51

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    M3G
    Neviem aká je pravdepodobnosť a ani sa mi nechce počítať - ale tak odhadom mi vychádza dosť mizivá.

    Ja som iba rád, že konečne sa predavačky nebudú okúňať s vydávaním a namiesto vydávania v desaťkorunáčkach konečne začnú mať rozum.

    Osobne si myslím, že by som mal skôr počítať pravdepodobnosť, že uvedená dvadsaťkoruna je ešte v obehu a pochybujem, že tam niekto vôbec zavolá, pretože:
    - môže byť v nejakom kanáli, do ktorého ju odvial vietor po tom, ako tam spadol spitý vlastník tejto dvadsaťkoruny
    - môže byť spálená deckami, ktoré sa strašne nudili a museli zničiť zase nejaký peniaz
    - môže byť u ľudí, ktorí majú súťaž úplne u ...i (napríklad ja - po vačkoch sa mi povaľujú neustále rôzne drobné a mňa ani nenapadne ísť nebodaj prezerať všetky rifle)
    - môže byť v zbierke rakúskeho zberateľa, ktorý zistil, že takú v zbierke ešte nemá
    - môže byť v trezore národnej banky alebo hocijakej inej banky. A to už vidím ako sa dnes v bankách bude svietiť až do noci....
    - môže byť hocikde, pretože dvadsaťkoruna nie je tiket, ktorý sa uschováva.
    Róbert, nechcem byť neúctivá k tvojim slovám, ale systém nie je taký, že iba fčera totu nešťastnú 20-korunku mali pustiť do obehu? .... ehm, aj takú hlášku som počula ...
    ... ale to by boli v nevýhode východniari, čo? Lebo z Blavy ešte diaľnica nieto a neverím, žeby práve fčera išiel "vesmírnou rýchlosťou" nejaký Ďuri na Avii rovno z Blavy na východ:p , aby totu dvadsaťkorunu mohol prepiť dakde v krčme ...

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    hm, vcera som nakupovala v COOP - Jednote, a tam sa tiez stazovali na nedostatok 20-korunacok, vobec ich nemali...

    ja som nepocula nic o tom, ze by tu bankovku mali len teraz pustit do obehu... to znamena, ze tie bankovky, co mam doma od minuleho tyzdna su nevyhravajuce ci nevyherne, lebo to bude "cerstvo chytena" ?

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Heni, možno to je len kačica, takže neriaď sa tým. Ani ja tú infošku nemám overenú ... len som to tak začula od ľudí, ktorí filozofovali nad celým systémom hry :-)

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    jaaaj, ale skoda, lebo by som si aspon usetrila prehladavanie...

    ja som minuly tyzden nehrala, lebo mi kamoska vravela, ako sa "da" dovolat (nijako ), ale v sobotu som postrehla nieco o milioniku, tak som tiez pretriedila trzbu a povyberala 20-tky...
    Co ked bude stastie unavene

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    no ja držím v ruke novučičkú a má číslo J 63663619, tak ktohovie... alebo moja bola niekde dobre skaldovaná?

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    tak to je nádhernééé, a takto pracovať??? .... nič?

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    sway, robota nie je zajac, neutecie

    ale inac, vies, co mi to dalo roboty, dostat tu bankovku sem na poradu?!
    (a potom som si vsimla, ze to asi nebude slovenske platidlo...)

    pekny zvysok pracovnej doby prajem

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    tak dobre, ked neutečie ja už končím. majte sa tu krásne

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    andreaS
    nové cislo milionovej bankovky S 07917554 len keby ju nahodou niekto mal..
    ja mám, ja mám .... ale len to písmenko S

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    to M3G -
    nemáš pravdu,že predavačky nechceli vydávať 20-korunáčky,oni ich vôbec nemali

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    snáď si nemyslíte, že sa hneď nájde výherca? to by nebola potom moc úspešná reklama...takto sa to predĺži aspoň o nejaký ten týždeň, aby si každý všimol sponzora uvedenej akcie - nemenovanú banku...a zároveň sa zvýši sledovanosť uvedeného rádia...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.