Zavrieť

Porady

Autodiagnostika v okolí RS

Som z okolia Tornale a vyše 3 týždňov sa mi trasie auto. Necítiť to vždy, ale niekedy je to dosť citeľné a cítiť to aj pri prevodovke. Jedná sa o 5 ročné auto a má najazdených necelých 80 tis. km..
Keďže v Tornali som nepochodil a nikto nevie príčinu hľadám servis - príp. niekoho kto má v okolí RS dobrú autodiagnostiku, príp. problém vie aj odstrániť. Ak máte niekoho poprosím aj kontakt, veľmi RS nepoznám.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pmajap je offline (nepripojený) pmajap

    pmajap
    Ožďany, Katreniakov autoservis, Erik má najlepšíu autodiagnostiku .

    001Maťo je offline (nepripojený) 001Maťo

    001Maťo
    Možno silentbloky?
    Ja som bol nedávno tiež na autodiagnostike a bol som vo Fiate v RS. Bol som spokojný, hoci ma viacerí odrádzali. Nájdeš ich ľahko na ceste smerom na Rimavské Janovce.
    Problém mi tiež odstránili a nemám Fiat.
    lujza.j silentbloky pri 80tis.km....

    VyletelP je offline (nepripojený) VyletelP

    VyletelP
    Nie je vôbec isté, že vadu odhalí autodiagnostika. Na silentbloky by som veľmi netipoval, lebo po 80 tis. km je to až moc skoro, síce záleží aj od toho o aké auto sa jedná a po akých cestách jazdí a akým štýlom.
    Keď už predsa len autodiagnostika tak Autotrade v RS - má to p. Szabó a nachádza sa na Čerenčianskej ceste. Pokiaľ je potrebné oni chybu aj odstránia.
    Autodiagnostiku už má v RS inak takmer každý jeden servis - Fiat, Škoda, p. Varga - Gaštan a autoservis má vo dvore vedľa Lidl-a (myslím bývalé RISO), takisto má autodiagnostiku aj p. Novák a aj p. Bódi v Jesenskom.
    Ja osobne by som išiel k p. Szabóovi on je skúsený a aj výborne vybavený.
    buchač VyletelP
    "....Autodiagnostiku už má v RS inak takmer každý jeden servis ..."
    ======================================
    Servis...autoservis, ktorý nemá oficiálne kupovanú a registrovanú diagnostiku, nie je autoservis. Je to len nejaký šuflikár a fuškár, ktorému by som auto len tak nezveril.

    Diagnostiku bez registrácie má každý lepší fuškár. No je jasné, že takáto ukáže akurát len tie závady v hrubších obrysoch a nejde do úplných detailov.
    ...a toto tvrdenie mám overené.
    VyletelP To je pravda, ja som pár servisov vystriedal, ale až také skúsenosti nemám.

    Autodiagnostika v okolí RS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.