Zavrieť

Porady

Ako vytvorím ako laik jednoduchý program so základnými prvkami?

Ako môžem vytvoriť ako obyčajný používateľ počítaču jednoduchý program. Moje požiadavky sú len aby:
sa spustil pri spustení počítaču,
aby mi ukázalo vždy náhodný obrázok (z nejakých predtým vložených obrázkov)
aby sa po kliknutí na obrázok ukázal príslušný text (ktorý nejako prepojím s daným obrázkom)?
Vďaka za každý nápad
3 komentárov     zbaliť
Kabaka123 chceš jednoducho slideshov spustiteľnu zároveň s pc
vytvoriť slideshov nie je problém...na to je dosť veľa programov... treba len pogoogliť...
lenka---lienka myslíš ako powerpointovu prezentaciu ulozit ako slideshow? to by bolo super, ale bola by tam ta moznost ze mi ukaze vzdy iny slide? Chcem to v podstate na opakovanie učiva, tzn. v jednoduchom priblížení napr. že sa ukáže obrázok domu, dieťa si napíše dom (na papier) a po kliknutí naň sa mu zjaví správne pomenovaný objekt.
Kabaka123 tak na toto, Ti naozaj stačí power point, nepotrebuješ žiaden komplikovaný grafický program... a nepotrebuješ ju spúšťať s pc, spustíš si ju sama....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    Tak na toto je powerpoint ako stvorený s množstvom efektov... stačí sa len pohrať... v prílohe prikladám jednoduchú ukážku.... ppt - pracovná verzia - v pracovnej verzii, klikni na prezentácia spustiť, alebo F5, pps - spustiteľná prezentácia na celú obrazovku... z ppt - uložiť ako Prezentácia, pps - uložiť ako Čistá prezentácia
    Naposledy upravil Kabaka123 : 29.04.15 at 07:35

    Ako vytvorím ako laik jednoduchý program so základnými prvkami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.