Zavrieť

Porady

Koľko mám krmit moju bettu?

Moju rybku mam dva tyzdne krmim ju lupienkami ale neviem kolk jej mam davat. Krmim ju rano aj vecer 10 lupienkou nieje to vela?
Naposledy upravil bojovnica : 30.04.15 at 15:46
4 komentárov     zbaliť
arizona Este ze mas vystizny nick,inak by szme si mysleli,ze Betta je tvoja polovicka
Kabaka123 ja že motorka
kuravesele mňa napadla babeta...
taiko
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    10 lupienkov? asi ju ešte dlho takto nekŕmiš, keď ešte žije. Dávaj jej toľko, čo zje za 3 minúty. Treba to prispôsobiť aj možnostiam pohybu, aké betta má - či je v 4l akváriu, alebo v 40l. Každopádne radšej menej, ako viac. Štatistiky nepustia - asi 90% rýb v akváriách uhynie kvôli prekŕmeniu.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bojovnica Dakujem za radu . Je to moja prvá rybka a je v 10litrovom akvárku.
    bojovnica Ale nepochopila som ci jej mam dávat viac alebo menej
    jslancik Co nechapes? Davaj urcite menej. Aby po 3 minutach uz nic neostalo, ani na dne popadane. Napr. 3 vlocky dvakrat denne by mali jednemu betakovi stacit.
    bojovnica Aha tak dakujem .
    taiko inak by ma zaujimalo, ako "vyrobili" tu statistiku To umretu rybku dali na patologiu?
      zbaliť

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Potrava sa rybkám podáva obvykle dvakrát denne a malo by jej byť toľko, aby ju ryby skonzumovali do 5 minút.

    http://bettasplendens.blog.pravda.sk...-zive-krmenie/

    Jedlo a kŕmenie

    Keďže je to farebná ryba, pre udržanie čo najjasnejších farieb bude potrebovať veľa vitamínov. To znamená, že budete musieť kupovať čo najkvalitnejšie vločky alebo granule. Tie by ale mali obsahovať aj čiastočne rastlinnú zložku. Pre najlepšie výsledky však bude pravidelne potrebovať aj živú alebo mrazenú stravu ako sú patentky, artémie, vínne mušky a podobne. V jedení nie je vyberavá, práve naopak a ak ju budete často prekrmovať, môže mať až nadváhu.

    https://sk.aqua-fish.net/rybky/bojovnica-pestra
    jslancik ten článok je myslený ako reklama? skúsení chovatelia sa iba pousmejú. Farba závisí najviac od miery spokojnosti konkrétnej rybky. keď jej niečo prekáža alebo je v strese, môžeš ju kŕmiť čím len chceš, a nepomôže to.
    bojovnica Velmi pekne dakujem za radu.

    Koľko mám krmit moju bettu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.