Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Vitaj na fóre slovenského Travianu!

    Vitaj na fóre slovenskej Travian komunity. Toto miesto je učené hráčom, ako ty, aby si tu vymieňali svoje skúsenosti z hry Travian a navzájom si pomáhali byť lepší. Používanie fóra je jednoduché. Pravidelne sem pridávame informácie o nových aktualizáciách v hre a oznamujeme reštart serverov. Ako návštevník si môžeš prezerať rôzne diskusie na fóre, no bez prihlásenia nebudeš môcť vytvárať nové témy ani prispievať do už existujúcich.

    Preto neváhaj a zaregistruj sa. Ako registrovaný používateľ získaš možnosť e-mailovej notifikácie o nových príspevkoch na fóre a budeš mať možnosť komunikovať s ostatnými používateľmi fóra aj formou súkromných správ. Radi ti tu odpovieme na tvoje otázky ohľadom hry. Budeme radi ak sa staneš súčasťou našej komunity a podelíš sa s nami o svoje názory a nápady.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft @ivka1234 - týmto ti bolo naznačené, aby si používala gebuľu a šla hľadať hráčov tam, kde sú.

    Alebo aj inak povedané - vošla si do nesprávnej búdy....
    buchač Ale keď ona, chudiatenko, furt niečo hľadá...

    http://www.porada.sk/member.php?u=337854
    Ivka1234 Misoft-orum travianu som cely prešla, nič som tam nenasla, ale ďakujem aspon za ochotu, vždy lepšie ako príspevok od hejtera vyššie.
    buchač Ivka1234 (Dnes 08:05) vždy lepšie ako príspevok od hejtera vyššie.
    ===============================
    Hejter je ten, čo Ťa ráno oblieka...
    tannenkau jasne

    oficiálne sa im tam d.bnem,aby ma mohli sledovať (so všetkými účtami )
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    " Ivka1234 (Dnes 08:05) Misoft-orum travianu som cely prešla, nič som tam nenasla, ale ďakujem aspon za ochotu, vždy lepšie ako príspevok od hejtera vyššie. "

    A to ti nenapadlo zadat tuto otazku priamo na fore, ked tam zjavne chyba, lebo si ju aj s odpovedou nenasla pri prehladavani celeho fora.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ivka...

    ZACITUJEM :

    Ivka1234 (Dnes 08:05) Misoft-orum travianu som cely prešla, nič som tam nenasla, ale ďakujem aspon za ochotu, vždy lepšie ako príspevok od hejtera vyššie.

    =======================================

    Nuž hejter niečo napísal do príslušnej kolonky, potom klikol len 1 krát ( JEDEN krát)....a ajhľa, čo sa hejterovi vykľulo z vajec...
    Už len čítať treba !!!!!!!!!!

    http://forum.travian.sk/showthread.p...-na-dual/page3

    Dzignutých hejterov na dual jak nadrbaných....
    tannenkau Poloamatéri = hrá to 2 roky / odohral 3 servery a už si myslí, že je macher

    šag nech skúsi ako ja 2,3,4 servery súbežne
    Kabaka123 stále sa tu nejaký hejter spomína... a nikde jeho komentár ??? niečo mi ušlo???
    misoft Ušlo - toť nové meno pre buchača.....
    misoft Ja len môžem konštatovať jedno - malá ivka1234 nevie hľadať - zadal som ujovi otázku a hľa!
    http://forum.travian.sk/ a vypľulo mi to za 0,44 sekundy.
    Môj dojem - opäť jeden člen Porady, ktorý má štýl "Nájdite mi to!"
    Ak bude takto postupovať - tak nielen od buchača schytá - i ja viem byť niekedy "slušný"
    Kabaka123 presne tak...
      zbaliť

    tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

    Vylúčený člen tannenkau
    Ak si nočný fták, tak napíš mne
    Ponúkam na výber :
    cz1
    cz2
    cy3
    sk4

    Hľadám dual k rozbehnutému účtu hry Travian. Kde ho nájdem?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.