Zavrieť

Porady

Chcem sa spytat ci mozem mat vyucny list bez skoly?

annalelkesova80@gmail.com (1.5.2015 12:55) ... asi som zle napisala otazku.....myslela som ze ci sa da doma ucit?
Naposledy upravil ivka70 : 01.05.15 at 12:17
7 komentárov     zbaliť
veronikasad v akom odbore a ako si to predstavuješ ?
annalelkesova80@gmail.com Casnicka,servirka...ale asi som zle napisala otazku tak sim chcela ze sa da tak ucit ze doma?
veronikasad myslíš dialková forma štúdia ? V ktorom okrese, resp.kraji ? Aké máš ukončené vzdelanie ?
marjankaj Lebo napríklad taká prostitútka sa asi na škole nevzdeláva. Teda vzdelávať sa asi môže aj tam, ale dekrét jej asi nevydajú.
annalelkesova80@gmail.com Take ma nezaujima asi som zle napisala otazku.....myslela som ze ci sa da doma ucit?
taiko maj rozum a nedavaj si email ako svoj nick. Chces aby Ti teraz zacal hocikto posielat hociake emaily?
tannenkau nebuď paranoidný

sem capnem iba moj pomocný
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Môžeš.Ak ti niekto vyrobí falošný.Inak lebo neviem,ako by si sa dostala k výučnému listu,žiadna škola ti nevydá výučný list bez absolvovania školy.

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Aha tu, Tu ponukaju dialkove studium http://www.shahagma.sk/sk/. Len som si nie isty, ci to je to co chces.
    Podla mna nejaku skolu nejakou formou (napr diakovo) navstevovat musis, lebo by Ti ten vyucny list nemal kto vydat.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    annalelkesova80@gmail.com Myslim ze na tuto skolu treba nieco platit?
    veronikasad kolko máš rokov ?
    ivka70 Ano, zvycajne dialkova forma studia byva spoplatnena.
    annalelkesova80@gmail.com Teraz v lete budem mat 22
    taiko Co presne chces robit?
    1. Chces mat vyucny list v odbore kuchar/casnik?
    2. Chcela by si studovat doma, teda naucit sa varit, obsluhovat, nalievat, drinky chystat, potravinovu bezpecnost sa naucit, hugienicke predpisy sa naucit, zasady cenotvorby a mnoho dalsich veci (ktore ma ako laika uz nenapadaju). Ches sa toto vsetko ucit doma sama svojpomocne a potom sa ist nechat niekde zadarmo preskusat a dostat vyucny list? Ja sa sice do tejto problematiky nevuznam, ale dovolim si tvrdit, ze ak chces to co som p[opisal, tak je to nemozne.

    Naco Ti je vlastne ten vyucny list?
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Možno by ti stačil rekvalifikačný kurz v odbore kuchár - čašník. Ak si evidovaná na úrade práce , náklady prepláca UP cez REPAS
    Naposledy upravil veronikasad : 01.05.15 at 12:27
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    annalelkesova80@gmail.com ano to mi uz ponukali na urade len ze ja musim pracovat preto hladam take riesenie co mi bolo dobre...
    veronikasad V súčasnosti si evidovaná, alebo už pracuješ a hladáš prácu v inom odbore ?
    annalelkesova80@gmail.com teraz pracujem na dohode ale chcem najst inu parcu lepsie ale sade pytaju skolu :-(
    taiko ked pracujes, mozes studovat dialkovo ako som pisal vyssie
      zbaliť

    Chcem sa spytat ci mozem mat vyucny list bez skoly?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.