Zavrieť

Porady

Reklamácia výrobku mimo miesta bydliska cca 400 km

Zdravím vás poradaci.
Už ste mi tu pomohli preto sa obraciam znova ...pri ceste domov mi odišlo lozisko naboja na kolese ...ložisko som vymenil v servise..ale po cca troch tyždnoch odišlo ...mal som cestu okolo tak som ako reklamaciu vymenil znova ...všetko ok...teraz my odišlo znova ...pytam sa ako je to ked by som išiel vymenit ložisko do servisu inač reklamaciu neuzna ...z preplatenym na PH je to cca 400 tam a 400 km nazad za odpovede dakujem.
3 komentárov     zbaliť
buchač Koľko stála samotná oprava ???
gerlach Ako som písal cena aj loziskom bola 60 eur plus opakovana vymena ktora bola za 10 eur ...len praca....teraz znovu odišlo takže znova cesta 400 km tam a to iste nazad?
buchač Len náklady na dopravu, nocľah, stravu...atď solídne presiahnu tú samotnú reklamáciu. Tá bude (povedzme) zadarmo, lebo ju uznajú....ALE to ostatné budeš znášať na vlastné triko.

Ako Lui vraví...porieš doma a máš pokoj.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Hmmmm.... prekérna situation....
    Ovšem nedá mi poznamenať - menili 2x ložisko. A to ich nenapadlo hľadať príčinu, prečo to ložisko odchádza? Pretože len v samotnom ložisku to nebude - ložisko je následok vážnejšej chyby.....
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    gerlach Môžeš nam povedat akej pričiny je nasledok vybite ložisko po cca troch tyždnoch......a za dalšie aka je životnost myslym km ložiska dakujem
    buchač gerlach (Dnes 20:01) Môžeš nam povedat akej pričiny je nasledok vybite ložisko po cca troch tyždnoch......a za dalšie aka je životnost myslym km ložiska dakujem
    =============================
    1. Možností je viacero...
    2. Životnosť...tisíííííce kilákov...
    misoft A) Kde je to ložisko? Ak v náboji kolesa .- zle závesy, ak je to hnacia hriadeľ - môže byť nevyvážená, krivá... možností na tisíce.
    B) Ak by robili ložiská so životnosťou 3 týždne - tak to mohli rovno dať kĺzne a mazať ich maslom.
    Ak je kvalitné ložisko - tak životnosť je niekedy 100000-150000 km (to skôr motor generálku potrebovať bude).
    gerlach vdaka za odpoved ale skus odpovedat co je prícina a ja ty poviem kolko mam namiesených km pred vymenou vdaka
    buchač gerlach (Dnes 20:25) vdaka za odpoved ale skus odpovedat co je prícina
    ===============================

    Misoft.....kukni do kryštálovej gule...
    misoft Rozbila sa........
    Ozaj.... gerlach.... ty jazdíš tým autom, alebo ja? Šak ty musíš vedieť, kde si čo, ako čím.... dojesexoval.....
    lujza.j spodné čapy ramien a krajné riadenia sú ok?
    gerlach Ked daval mechanik reklamovane lozisko dolu a potom snim skusil pretocit tak sa jemne zadrhavalo ....capy dam pozriet aj ked si nemyslim že su fuč nič netrasie neklope po prejdeny nerovnosti a menene lozisko bolo po 275 000 km
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    prepáč...ale už by som si to dala vymeniť v mieste bydliska a po vlastnej línií...čo sú tam mantáci...či čo?!

    Reklamácia výrobku mimo miesta bydliska cca 400 km

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.