Zavrieť

Porady

Vyhladavanie odpovedi

Prečo pri hľadaní odpovede na nejakú otázku mi Porada ponúka len samé staré odpovede?čo robím zle? Napríklad zahraničné diéty a ponúka mi odpovede z roku 2005.
Naposledy upravil ivka70 : 05.05.15 at 11:10
veronikasad používaj pri vyhladávaní na Porade modrú ikonku - nie google
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    zadaj si "zahraničné diety;od 1.5.2014" (napr)

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Treba sa naučiť vyhľadávať. Napr použiť aj iné kľúčové slová. Diety nie je správne slovo, podľa legislatívy sú to zahraničné cestovné náhrady. Alebo zahraničné stravné.
    misoft Bodkočiarkou pridávať kľúčové slová, napr: zahraničné diety; cestovné náhrady - a nájde. Pretože na vyhľadanie má viacej kľúčových slov.
    14 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik to teda pomôže
    Tweety veď si vyberie
    jslancik chcel som tým povedať, že ten odkaz nefunguje
    taiko tweety, to jej neukaze nic, pretoze to "hladanie" je uz neaktualne. Tak pracuje backend porady.
    Tweety ty si v tom múdrejší, nechám sa poučiť ale ja som si vedela vybrať
    taiko neviem, ako sa da skopirovat hladanie. To moze byt na kazdej stranke ine, podla toho ako je to naprogramovane,
    Ked das hladat klucove slovo, tak Ti najde, aj mne naslo mnozstvo tem, ale ked skopirujes tu linku s vysledkami, tak mne uz neukazuje nic, Tbbe hej?
    Tweety áno ukazuje a viem si vybrať do ktorej témy, chcem ísť.
    kn-alka aj mne stále vyhľadá staré témy - roky 2003-2005, a ked kliknem na link od tweety, nabehne mi len odkaz: Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.
    Katy a R mne ukazuje - že "lutujem.... žiadne výsledky ..."
    taiko "Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu. "

    A to som to vyskusal v Safari, Firefoxe, Chrome aj v INternet Exploreri.
    Tweety tak ja mám asi iné vymožeností, chi,chi
    taiko aaa, tak Ty si s buchym v klube protezantov ?
    Chobot VYhľadávací odkaz je uložený iba dočasne. Takže ak tweety dala vyhľadávať, tak ten odkaz bol aktívny iba krátky čas (tuším hodinu). Potom už vypisuje, že nič nenašiel. To je ako keby niekto (v tomto prípade sám program) tú stránku po hodine vymazal.

    Preto keď kliknete na odkaz od tweety, tak nič nevidíte.
    taiko no vidis tweety, tak takto to je, nie si protezantka
      zbaliť

    Vyhladavanie odpovedi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.