Zavrieť

Porady

Potvrdenie o prijme zivnostnika

Prosim vas rano mi zivnostnik, ktoremu som robila danove-pausalne vydavky
pisal sms, ze surne potrebuje potvrdenie o prijme na rozvod za april 2014 - april 2015.pre szco by malo byt potvrdenim danove priznanie. Nie? Nemam mu ja ake potvrdenie vystavit. A za rok 2015 nemam ani vypis z uctu ani kolko platil odvody? Poradi niekto? Dik
veronikasad na aký účel to potrebuje ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pošli ho na daňový úrad, nech si vyžiada Výpis z daňového priznania za rok 2014
    yvica No ved som mu urobila kopiu danoveho. A za januar az april 2015 mu nemam ako zratat nemam vypisy z uctu ani akolko zaplatil odvody. Este si napise spravte mi potvrdenie za chvilu sa preto zastavim,
    Jarka 1 Povedz mu, že takých potvrdení si môže vyrobiť na kolene koľko chce aj sám. A že tak sa na to budú na súde aj pozerať.

    alicacka je offline (nepripojený) alicacka

    alicacka
    u živnostníka je potvrdením o príjme pre potreby súdov potvrdenie o podaní daňového priznania, resp. kópia daňového priznania.
    Peggynka 11.05.15 08:06 odstránil(a) z Porady

    Potvrdenie o prijme zivnostnika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.