Zavrieť

Porady

Prečo mi nejde google?

Internet mi funguje, idú všetky stránky zo záložiek, len google mi nejde. Kde je chyba, čo mám urobiť? Ak sa dá, prosím o čo najjednoduchšie vysvetlenie-som pc laik. Ďakujem.
Kabaka123 a fungoval Ti google? kedy Ti prestal ísť?
rennka naposledy vo štvrtok v práci a fungoval normálne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ak to nenabehne - pozrieť do firewallu, či google nie je blokovaný.
    Google používa zabezpečené šifrované pripojenie - https://....... takže pozrieť, ako to zadávaš.
    rennka asi trochu hlúpa otázka, ale čo je firewall a ako to skontrolujem?
    Kabaka123 http://windows.microsoft.com/sk-sk/w...tart-to-finish

    Čo je firewall?

    Firewall je softvér alebo hardvér, ktorý zabraňuje hakerom a niektorým druhom malvéru v prístupe k vášmu počítaču prostredníctvom siete alebo internetu. Toto dosahuje kontrolovaním informácií prichádzajúcich z internetu alebo siete a ich následným zablokovaním alebo povolením ich prechodu cez firewall do vášho počítača.

    Firewall nie je to isté ako antivírusový alebo antimalvérový program. Brány firewall pomáhajú chrániť pred červami a hakermi, antivírusové programy pomáhajú chrániť pred vírusmi a antimalvérové aplikácie pomáhajú chrániť pred škodlivým softvérom (malvér). Potrebujete všetky tri. Môžete použiť Windows Defender, antivírusový a antimalvérový softvér, ktorý je súčasťou systému Windows 8, alebo môžete použiť inú antivírusovú a antimalvérovú aplikáciu.

    Vo vašom počítači vám stačí jedna aplikácia brány firewall (okrem brány firewall, ktorá je pravdepodobne súčasťou vášho sieťového smerovača). Ak by ste mali v počítači viac aplikácií brány firewall, mohlo by to vyvolať konflikty a problémy.

    Windows Firewall je súčasťou systému Windows a predvolene je zapnutý.

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    firewall pri win xp...

    štart-nastavenie-ovládací panel-brána firewall systému win
    firewall.JPG  

    Prečo mi nejde google?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.