Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti so vzdelávaním doma (e-learning) ?

Dobrý deň chcem sa spytať či už niekto z Vás mal nejaké skúsenosti s e-learningom poprípade poradiť niečo. Vyhliadnuté mám vzdelávanie cez upms.sk, ale vela sa o tom nedá nájsť, či už dobrých alebo zlých ohlasov. Vedeli by ste mi poradiť v blasti účtovníctva a ekonomiky? Vopred ďakujem
Naposledy upravil Riki5 : 18.05.15 at 11:19
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eronika1 je offline (nepripojený) eronika1

    eronika1
    Ja som studovala formou e-learningu cez Academiu Istropolitana Nova. Bola som na jednom stretnuti a potom to uz islo vsetko cez e-learning. Dostali sme prístupové heslá na stránku, mali sme tam vlastne mailove schranky, dostávali sme priebezne zadania, ktoré sme museli do urciteho terminu spracovat a zaslat. Priebezne nam tam pridavali aj teoriu. Na konci sme mali skusky, tiez cez PC - mali sme 45 minut na to, aby sme vyplnili test. Musel si sa nan, ale poctivo ucit, pretoze otazok bolo vela a za 45 minut si nemal sancu vyhladat odpovede v materialoch. Po ukonceni som dostala spravu, či som bola uspesna. Osvedcenie mi prislo pekne domov postou. Osvedčenie je plnohodnotne - akreditovane celozivotne vzdelavanie MŠ SR. Ja len doporucujem e-learningove vzdelávanie.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    arizona aj ti to pomohlo sa uplatnit v nejakej praci? Berie sa to ako plnohodnotne studium?
    eronika1 na osvedceni nemas nikde napisane, ze to bol e-learning. Berie sa to ako plnohodnotne studium. Zial ja som to zatial nestihla plne vyuzit - zmenila som zamestnanie. Ale viem, ze to zohralo istu rolu pri výbere mojej osoby na danu novu pracovnu poziciu.
    Riki5 dakujem, presne o takuto odpoved bol zaujem z mojej strany... a kolko to vlastne cele trvalo? a tiez v akej cene?
    eronika1 cele to trvalo cca 3 mesiace. Ja som za to vtedy platila okolo 200 EUR.
      zbaliť

    miselito je offline (nepripojený) miselito

    miselito
    Zalezi na tom ci ti ide o nejaky titul, papier. Pretoze ak mas internet tak mas nekonecny zdroj informacii a nikto ti nebrani vzdelavat sa.
    Riki5 No islo mi skor o nejake akreditovane vzdelavanie,kde je istota pravdivých a uzitocnych informacii.. pracujem a popri praci sa chcem posunut dalej s mojimi vedomostami

    Máte skúsenosti so vzdelávaním doma (e-learning) ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.