Zavrieť

Porady

Vypocet podpory po skonceni PN v ochrannej lehote

Dobry den, som treti mesiac na PN v ochrannej lehote, chcela by som sa opytat, ci ma tato PN-ka vplyv na vypocet podpory v nezamestnanosti, kt. budem po skonceni PN poberat. Ci mi moze tato PN-ka znizit vysku podpory alebo nie.
Dakujem
pekne za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    DPN ti dávku neovplyvní. Bola ti už vypočítaná k prvému dňu evidencie na UPSVaR . veď si už aj mala dostať za tie dva dni dávku v nezamestnanosti ... a až za ďalšie obdobie nemocenskú dávku. ak si to všade nahlásila. (u nás bolo treba aj na oddelení v nezamestnanosti - aby ti pozastavili dávku v nez - neviem, ako teraz?)
    Jelena1 Nemocensku davku zo SP som dostala a podporu za tie 2 dni mi pani na UPSVaR povedala, ze mi vyplatia potom, ked zacnem poberat podporu ak to nepotrebujem hned..veduci bol na dovolenke tak nemal kto podpisat tlacivo kt. k tomu potrebovala.
    Katy a R tak je to OK ... (skontroluj si potom, či nezabudli)

    nazde je offline (nepripojený) nazde

    nazde
    Dobrý deň, záleží, či ste sa boli zaevidovať po skončení prac. pomeru na úrade práce a potom v ochr. lehote išli na PN, alebo na PN ste hneď nastúpili po skončení PP.
    Jelena1 po skonceni PP som sa bola zaevidovat na urade prace a za 2 dni som isla na PN, papiere od lekara som odovzdala na urad prace aj socialnu poistovnu, na UP sa mam ist hlasit ked skoncim PN.
    Dakujem
    nazde PN v tom pripade nemá vplyv na poberanie podpory v nezamestnanosti

    Vypocet podpory po skonceni PN v ochrannej lehote

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.