Zavrieť

Porady

Porucha na umyvacke goddess

Potrebujem poradit zistila som mycka mi
neumyva riad a riadi su mokre uplne a studene ? Ak nahodou pozna neakeho servisa z kosic bola by som rada za neaky kontakt .dakujm
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    ASTA - Tančák
    Slovenská 93
    040 01 Košice
    +421 556 322 579
    asta@isternet.sk
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Alebo

    http://taksitokurvavygoogluj.cz/gogol/
    jslancik dnes nemám náladu na rýpanie a som extrémne kľudný. aj chlapi majú svoje dni
    buchač Nejde mi ani tak o rýpanie.
    To by vyzeralo inak...

    ALE

    Ak si jeden kúpi nejaký spotrebič (dokonca značkový), tak v priloženej dokumentácii zvykne byť aj sieť servisných stredísk.

    Ak nebol ešte internet (doba cca 20 rokov), čo robili predtým zákazníci v prípade poruchy ?
    Vzali do ruky telefónny zoznam a hajde telefonovať...

    Teraz sa poniektorým už ani do vyhľadávača nechce zadať pár slov...alebo sú už takí lenivci alebo tak (prepytujem) s/prostí ???
    jslancik nevravím, že ty do mňa rýpeš, ale že mi vyčítaš, že ja nerýpem K lenivým a pohodlným ľuďom škoda niečo dodávať.
    buchač jslancik (Dnes 09:24) nevravím, že ty do mňa rýpeš, ale že mi vyčítaš, že ja nerýpem
    =================================
    Ani jedno a ani druhé.

    Rýpem do Cvanci...
    Kabaka123 buchač... presne tak
    misoft Inak - keď si všimnete - 1 príspevok a hneď chce, aby sme MY našli.... Tí noví si to začínajú mýliť s Wiki a Gúglom....
    Kabaka123 misoft... ešte raz... presne tak... už sme to viackrát skonštatovali....
    misoft Žiaľ - len konštatujeme.... kua .... BANy sa budú hádzať takým....
    Kabaka123 a príde pod novým nickom.... uložiť BAN na IP adresu! ale čo keď má niekto dynamicku?
      zbaliť

    Porucha na umyvacke goddess

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.