Zavrieť

Porady

potrebujem zistit vlastníka pozemku

Čaute, s kámošmi máme taký menší projekt kde chceme vyčistiť jeden lesík nedealeko nášho sídliska a kedže chceme aby to vyčistenie aj pretrvalo chceme tam osadiť nejakú lavičku a informačné tabulky. Ale na to aby sme to mohli spravit, sa potrebujeme spojit s majitelom pozemku či vlastne môžeme niečo take spraviť... Potrebujem teda pomocť nájsť majitela pozemku ktorý je zakruzkovaný na mape (na prilozenom obrázu) skúšal som už kadeako to hladať na kapor.sk ale asi ma ta mapa nemá rada vopred ďakujem

Ups sry toto ma teda vôbec nenapadlo ....je to Banská Bystrica a na obrazku je sídlisko Sásova.
Naposledy upravil Ladislav Gubala : 01.06.15 at 11:53
Untitled.png  
kn-alka no pekná mapka, a to si mám ešte aj cez google zisťovať, aké mesto to vlastne je?
marjankaj No predsa Banská Bystrica.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    na obecnom - mestskom úrade majú mapy "C" aj "E" v nich sa parcela ľahko nájde, problém bude, ak je tam viac vlastníkov, okrem toho pred akýmkoľvek zásahom - úpravou, bude potrebné presne cez geodeta pozemok zamerať, vybaviť potrebné povolenia na napr. drobnú stavbu a pod.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Označil si príliš veľkú oblasť, len v tom tvojom "kruhu" sú desiatky parciel. Treba si podľa katastrálnej mapy nájsť konkrétnu parcelu a podľa toho zistiť vlastníka.

    Inak veľa parciel z tej tvoje obasti patrí nejakej firme ACRUX a Petrovi Hagarovi.

    Pozri si priložené obrázky, sú to výrezy z katastrálnej mapy parciel typu C a taktiež z územného operátu parciel typu E.

    A priložil som ti aj ten LV, možno tú vašu parcelu, kde chodíte opekať tam nájdeš.

    Ono to vyzerá tak, že sa tam chystá nejaká hromadná výstavba. Takže možno o ten váš les čoskoro prídete.
    Banská Bystrica územný operát - parcely E - podrobné.jpg  
    Banská Bystrica kataster C - detailné.jpg  
    Banská Bystrica kataster.jpg  
    Banská Bystrica územný operát - parcely E.jpg  
    1/1

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    A mne by si nechcel vyčistiť a skrášliť pozemok?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ladislav Gubala nuž ak by to bolo ako tu ze je to prístupne aj pre iných ludí a je to les kde by sme mohli chodiť na opekačky tak by som nemal problem.... niečo za niečo
    marjankaj Čo tak niekde pri rieke Morava?
    Ladislav Gubala a čo nemaš ruky ? šak to sprav ako my .....kazdy donesie 2 zemiaky 1 cibulu nejaky kusok mesa spravime guláš a pritom budeme čistiť ten lesik...stači len namotat pár kámošov
    marjankaj No načo, keď ty si taký ochotný makať na cudzom
    A je ti jedno aj to, či ide o Grónsko alebo Madagaskar
      zbaliť

    potrebujem zistit vlastníka pozemku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.