Zavrieť

Porady

mzda

moze mi zamestnavatel davat na hodinu 2,5 eura cisteho ale na vyplatnej paske mam len minimalnu mzdu dohoda madzinami nebola ziadna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Zamestnávateľ ti má vyplatiť to, čo máš na výplatnej páske - všetko ostatné je NA ČIERNO !!!!

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    aby bolo jasné - pozri si, k čomu ste sa navzájom zaviazali - v dohode či zmluve. Ak tam máš 2,5, na páske by sa to malo zohľadniť. Ak ste sa dohodli na 2,5, ale v zmluve/dohode máš 2,0, tak nemôžeš hovoriť, že ste sa navzájom nedohodli.

    A samozrejme, ako radí kn-alka, máš zobrať iba to, čo je na páske, všetko ostatné je načierno, a to nech ťa ani nenapadne brať

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    V inej svojej téme komentuješ:
    mesiacik11 (Včera 05:50) asi mi nevyplati nic ,mzdu som dostavala kolko som odrobila do tyyzdna hodin napr 34krat 2 dala mi68 eur v nedelu a to bolo vsetko ked to dam za 4 tazdne tak to je ani 270 e takze ani cista min . mzda takze uz nieje na co cakat. dik

    Máš pracovnú zmluvu alebo dohodu? Akú mzdu/odmenu tam máš uvedenú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.