Zavrieť

Porady

krycí list k vydanej faktúre

Dobrý deň, na základe zmluvy o dielo sme povinný vystaviť krycí list k vydanej faktúre za stavebné práce. Účtovný program mi takúto možnosť neponúka. Viete mi prosím poradiť ako na to? Sú predpísané náležitosti? Prípadne vzor?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Zisti si náležitosti krycieho listu u odberateľa ... ale vzory nájdeš aj na internete.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    petusik123 Odberateľ nám zaslal vzory tlačív ale krycí list tam nebol, na internete som našla dosť rozdielne krycie listy, strávila som nad hľadaním dosť času :-(
    avalik a mas problem zavolat odberatelovi a vyziadat vzor krycieho listu?
    petusik123 v tomto prípade áno
    avalik a to máme my telefonovat a zistovat co ty potrebujes????????
    petusik123 o to som ťa nežiadala, pokiaľ nemáš k téme čo povedať, tak radšej nereaguj.. nepoznáš moje dôvody prečo nemôžem volať, tak nechápem tvoju reakciu..
    marjankaj No keďže to žiada odberateľ, tak by on mal najlepšie vedieť, čo požaduje. My sme tú zmluvu neuzatvárali, tak sa na nás neocapuj.
    avalik mozno ani odberatel nevie, cez neho sa len cerpaju peniaze z rozpoctu
      zbaliť

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    podľa čoho ste naceňovali stavebné náklady? spravidla sa používa nejaký program napr CENKROS, tam máš krycí list, výkaz výmer, kalkulačné cenníky a pod
    petusik123 moc ďakujem za pomoc, máme externú rozpočtárku, volala som s ňou, má to v programe.. ešte raz ďakujem..

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nepomôže? Prispôsob si, určite nenájdeš taký, aký práve potrebuješ.
    http://www.kastielkrasna.sk/userfile...st-faktury.pdf
    petusik123 ďakujem, tento som už našla..

    krycí list k vydanej faktúre

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.