Zavrieť

Porady

Dotaz

Dobrý den

Dostal jsem nabídku, elektrikář, San Francisco, Kitai Daško, dnes mi volal, že dnes mám odpovědět, na 11 týdnů, plat 5 eur na hodinu a 60 usd denně dieta.

Letenka a ubytování prý zaplaceno, jen umět anglicky, dostanu prý auto a volat, jezdit zapojovat bůh ví co.

Co poradíte ? Máte osobní zkušenost s tímto ?

R.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Už len to meno Kitai Daško - šak to jasný odrb..... prý dostaneš to a hento... a následný e-mail bude.... ale bude potrebné na vybavenie poslať 500€ na účet......

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Už si počul o minimálnej mzde? Núka ti 5,58 $/hod. a tu máš tabuľku:
    http://chcidoameriky.cz/minimalni-hodinova-mzda-v-usa
    V San Franciscu je minimálna mzda 11,05 $/hod.To je nejaká haluz,pretože na prácu v USA potrebuješ kopu povolení,nedaj sa nachytať.
    A tu je vyjadrenie jedného,čo má skúsenosť:

    06.05.15 09:34

    fero007
    Čaute,rád by som sa podelil o skúsenosti s Kitai Partners.Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.Je to všetko jeden veľký podvod.Naslubujú ti hory-doly a polovica nieje pravda.Ak máš problém,tak p.Daško,p Mičko a p.Trokanová okamžite prestanú komunikovať.Ja nepoznám človeka ktorý pre nich pracoval a mal by riadne zaplatené.Takže veľmi veľký pozor na túto " FIRMU".!!!!!
    Naposledy upravil Peggynka : 08.06.15 at 18:16

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    No jasné, Kitaiho poznám osobne!

    Prosím ťa, aká je pravdepodobnosť, že tu na porade bude niekto poznať nejakého tajtrlíka zo SAn Franciska?

    Však ty musíš vedieť, ako je spoľahlivý. Ako si k nemu prišiel? Našiel si ho na inzerát? Niekto ti ho doporučil? Niekto ti dohodil džob? Spýtaj sa toho "niekoho". Ako ste sa kontaktovali? Telefonicky? Mailom?

    A zrátal si si to celé? To máš v hrubom 5500 za 3 mesiace. NEch ti z toho odrátajú daň a poistenie, bude to 4500 USD. Za letenku dáš cca 1200 USD. Takže na ubytovanie a jedlo ti zostane 3300 USD, Koľko ti zostane, až sa vrátiš domov?

    Ale ty sa rozhodni, ak sa ti to oplatí, tak choď.
    kopretinka 08.06.15 15:06 odstránil(a) z Porady
    kopretinka 08.06.15 15:06 priradil do Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.