Zavrieť

Porady

Co je sucastou mesacnej mzdy?

Dobry den,od aprila mi zmenil zamestnavatel hodinovu mzdu na mesacnu mzdu,je to 600€ v cistom, za april su 2 sviatky ,mam 80 hodin nadcasu ziadne priplatky za nadcas,to je uvedene na paske a nasa uctovnicka mi povedala ze nadcasy aj sviatky su zapocitane ako sucast mesacnej mzdy co sa mi akosi nezda-tj ked odobim aj 300 hodin mesacne tak je to len za 600?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    doplň pracovné zaradenie, v niektorých prípadoch nadčasy naozaj môžu byť súčasťou mesačnej mzdy. Sviatok je súčasťou mesačnej mzdy, pokial počas neho pracuješ, nepatrí ti nadčas ale len príplatok za prácu vo sviatok.

    kyci je offline (nepripojený) kyci

    kyci
    takze bol to štatny sviatok to sme nikto nepracovali,a zmluva -bol to len dodatok k zmluve -za vykonanu pracu patri pracovnikovi dohodnuta mzda 600€ mesacne-nic viac ostatne zostava

    kyci je offline (nepripojený) kyci

    kyci
    este upresnim pracujem ako zvarac v stavebnictve ,a nadcasy tie su tiez uz sucastou mesacnej mzdy? 80 hodin navyse je dost

    Co je sucastou mesacnej mzdy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.