Zavrieť

Porady

Autom do Bulharska cez Rumunsko - náklady

Chcem ísť autom do Bulharska. Aké sú náklady na naftu? Nejde niekto 9.7. zo Slovenska cez Rumunsko? Pre prípad núdze na ceste.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Najdeš na benzin.sk alebo natankuj.sk. Čo som pozeral pred časom tak by som tankoval doma a potom v RO. Pred rokom v RO bola nafta drahá, trh tam ovládlo OMV a nafta bola drahá ako u nás tak som tankoval v HU a potom v BG. Rumunské diaľnice zaplať doma cez net a doklad si vytlač, ušetríš čas.

    dedotn je offline (nepripojený) dedotn

    dedotn
    mik148 tiež idem do bg autom ale 8.7 2015.idem z trencina do pomoria,čo sa tyka nakladov na naftu neviem ake mas auto-typ a ani skadial ides co je dost podstatne a kadial chces ist cez rumunsko mne to pise hore dole okolo 2850km ta si vyrataj spotrebu ak maš zaujem zavolaj len ma prezvon ak budem vedieť rad poradim do bg chodim roky a je tam super . dedotn 0905332553

    Autom do Bulharska cez Rumunsko - náklady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.