Zavrieť

Porady

strateny doklad

Prosim vas o radu, mam autokredit z roku 2012 zauctovany predchodkynou ako leasing..to je jeden problem, a este aj ten leasing nie je spravne zauctovany.
Tento autokredit bol k 02/2015 cely vyplateny a pri kontrole som zistila, ze nam chyba uhrada jednej splatky, ktora bola v hotovosti zaplatena este v roku 2012.
Neviete mi prosim poradit ako spravne postupovat?
ziaden doklad nemam, stratil sa zrejme cestou z banky...
a druhy problem, by som sa opravit zauctovanie z leasingu na autokredit, tym padom aj odpisy nie su spravne..no uz som zamotana..
ak sa niekto najde, budem rada..dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    no nezávidím, predpokladám, že sa auto splácalo 3 roky a tak bolo rýchlejšie odpísané ako malo.... čiže vzniká povinnosť podať dodatočné daňové priznania..... iná cesta asi neexistuje.....
    k stratenému dokladu... asi by som si vyžiadala z banky potvrdenie, že je celý úver uhradený a na základe tohto dokladu by som doúčtovala chýbajúcu úhradu.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.