Zavrieť

Porady

Kde nájdem tlačivá k RZZP, v ktorých je možné vpisovať údaje?

viete poradiť, kde by som si mohla stiahnuť tlačivá k ročnému zúčtovaniu zdravotného poistenia tak, aby sa do nich dalo vpisovať? vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    LUCRAteam
    viete poradiť, kde by som si mohla stiahnuť tlačivá k ročnému zúčtovaniu zdravotného poistenia tak, aby sa do nich dalo vpisovať? vopred ďakujem
    http://www.sideria.sk/preplatitelov_...ne_tlaciva.asp

    http://www.somitrencin.sk/

    http://www.novezdravotnictvo.sk

    Naposledy upravil Melnick : 25.05.06 at 13:44 Dôvod: Priložený ďalší link

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Dnes okolo obeda som zaregistrovala, že od pondelka to bude možné na stránke
    ministerstva zdravotníctva /www.health.gov.sk, dokonca to bude navádzať na správne výpočty. Je to robené preto, aby bolo čo najmenej zle vyplnených ročných zúčtovaní.

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    tuta
    Dnes okolo obeda som zaregistrovala, že od pondelka to bude možné na stránke
    ministerstva zdravotníctva /www.health.gov.sk, dokonca to bude navádzať na správne výpočty. Je to robené preto, aby bolo čo najmenej zle vyplnených ročných zúčtovaní.
    Pisem do tejto temy, lebo v specializovanych temach k jednotlivym druhom tlaciv sa to strati, resp. sa to tam mozno riesilo, ale cez vyhladavanie som to nenasla.
    Stiahli sme si z w.novezdravotnictvo.sk tlaciva, aj soft k tomu potrebny. Je tam vsak "zamknute" okienko "%" napr. r. 43 v tlacive C, r. 54 v "B". Takze nie je mozne zadat 14 %, stale je tam zadana "0".
    Vam to ide?

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    Na to aby sa Ti sprístupnilo okno riadku č.54 resp. automaticky vpísalo 14% musíš v r.04 zaškrtnúť ....nebol , celý rok / osobou so zdravotným postihnutím / ináč je to blokované , skús a uvidíš , že sa Ti to podarí

    kvila je offline (nepripojený) kvila

    kvila
    Ospravedlnujem sa, ze som mimo temy, ale rada by som vediet, kde a ake tlacivo potrebujem, ak sa chcem prihlasit za dobrovolneho platcu nemocenskeho poistenia. Vdaka.
    Naposledy upravil kvila : 22.06.06 at 07:01

    sgm je offline (nepripojený) sgm

    sgm
    Registračný list do Sociálnej poisťovne - na stránke www.socpoist.sk, stiahneš si ho, vyplníš a odnesieš do najbližšej pobočky SP.
    Bea

    Kde nájdem tlačivá k RZZP, v ktorých je možné vpisovať údaje?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.